SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Spelade matcher
JUNI 2021
 
06
10:45
sön
10:45    
P14 (Född 2007), Kungsbacka Sporthall A
Handbollsklubben Aranäs - HK aranäs  -      
MAJ 2021
 
30
12:30
sön
12:30    
P14 (Född 2007), Kungsbacka Sporthall A
Handbollsklubben Aranäs - Handbollsklubben Aranäs  -      
 
10
19:00
mån
19:00    
U-trupp Herr, - Ingen arena -
Fjärås HK - IK Baltichov  -      
 
09
11:00
sön
11:00    
P10 Onsala (Född 2011), ARANÄS A-HALL
Internmatch P9 Onsala född 2011 - Internmatch P9 Onsala född 2011  -      
 
01
lör
00:00    
U-trupp Herr, - Ingen arena -
Fjärås HK - HK Ankaret  -      
APRIL 2021
 
24
lör
00:00    
U-trupp Herr, - Ingen arena -
Ystads IF HF U - Fjärås HK  -      
 
17
lör
00:00    
U-trupp Herr, - Ingen arena -
Fjärås HK - HP Warta  -      
 
10
lör
00:00    
U-trupp Herr, - Ingen arena -
IF Kristianstad - Fjärås HK  -      
06
19:00
tis
19:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - IF Kristianstad  -      
 
01
tor
00:00    
U-trupp Herr, Lundby Strand 1 Göteborg
HP Warta - Fjärås HK  -      
MARS 2021
 
28
18:15
sön
18:15    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - Ystads IF HF U  -      
28
17:20
sön
17:20    
F16 (Född 2005-2006), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov röd - HK Aranäs blå  -      
28
16:30
sön
16:30    
U-trupp Dam, Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Önnereds HK 2  -      
28
16:00
sön
16:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
HK Aranäs - Tyresö Handboll
28  -  29
28
13:30
sön
13:30    
P16 (Född 2005-2006), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 2 - HK Aranäs blå P16   -      
28
13:00
sön
13:00    
P16 (Född 2005-2006), Arena Skövde C
IFK Skövde HK 2 - HK Aranäs gul P16   -      
28
12:20
sön
12:20    
F13 (Född 2008), Lerums Arena C
IK Baltichov vit - HK Aranäs svart  -      
28
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2007), ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs gul  -      
28
10:30
sön
10:30    
P14 (Född 2007), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs P13  -      
28
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Kungälvs HK Grön  -      
27
16:00
lör
16:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
Handbollsklubben Aranäs - HIF Karlskrona
  -      
24
19:00
ons
19:00    
Herr A, Bortahall
Herr A » 
HIF Karlskrona - Handbollsklubben Aranäs
  -      
 
21
17:00
sön
17:00    
F13 (Född 2008), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Gul - HK Aranäs vit  -      
21
15:30
sön
15:30    
U-trupp Herr, Borgebyhallen
HK Ankaret - Fjärås HK  -      
21
15:00
sön
15:00    
P14 (Född 2007), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF 1 - HK Aranäs vit  -      
21
14:25
sön
14:25    
U-trupp Dam, Forsgläntan
Aranäs Vit - Kungälv HK  -      
21
12:05
sön
12:05    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Torslanda HK 2  -      
21
11:50
sön
11:50    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Bollebygds AFF  -      
21
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - BK Heid Röd  -      
21
10:00
sön
10:00    
P12 Onsala (Född 2009), Kungsbacka Sporthall A
 
Internmatch -   -      
21
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Torslanda HK röd  -      
20
14:10
lör
14:10    
U-trupp Herr, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - HK Aranäs  -      
20
14:00
lör
14:00    
Dam A, Idrottens hus, Helsingborg
Dam A » 
OV Helsingborg HK - HK Aranäs
29  -  24
20
13:45
lör
13:45    
F13 (Född 2008), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Röd - HK Aranäs gul  -      
20
12:20
lör
12:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg vit - HK Aranäs F11  -      
20
12:20
lör
12:20    
F12 Onsala (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg vit - HK Aranäs F11  -      
 
14
18:00
sön
18:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - IK Baltichov  -      
14
16:20
sön
16:20    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - Strömstad HK  -      
14
16:00
sön
16:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - HK Drott Halmstad  -      
14
15:00
sön
15:00    
U-trupp Dam, Forsgläntan
HK Aranäs Blå - Skåre HK  -      
14
14:15
sön
14:15    
F16 (Född 2005-2006), Mellbystrandshallen
HK Hök F03 - HK Aranäs  -      
14
14:00
sön
14:00    
HK Hylte - HK Aranäs  -      
14
13:40
sön
13:40    
U-trupp Dam, Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Kärra HF  -      
14
13:30
sön
13:30    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Torslanda HK röd  -      
14
13:30
sön
13:30    
U-trupp Dam, Skövde Idrottshall
Aranäs Vit - Skövde HF  -      
14
12:40
sön
12:40    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Sävehof Blå  -      
14
12:20
sön
12:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F11 - Halmstad HF  -      
14
12:20
sön
12:20    
F12 Onsala (Född 2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F11 - Halmstad HF  -      
14
12:20
sön
12:20    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - Kungälvs HK 1  -      
14
11:30
sön
11:30    
F13 (Född 2008), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Svart - HK Aranäs svart  -      
14
11:10
sön
11:10    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Önnereds HK Svart  -      
14
10:10
sön
10:10    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Baltichov röd  -      
14
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Sävehof Röd  -      
13
14:00
lör
14:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
HK Aranäs - GF Kroppskultur
17  -  15
13
12:00
lör
12:00    
P14 (Född 2007), Örjanhallen
Halmstad HF P13 - HK Aranäs P14   -      
 
07
17:25
sön
17:25    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - Alingsås HK  -      
07
16:20
sön
16:20    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit P11 - BK Heid Svart  -      
07
16:15
sön
16:15    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Redbergslids IK P16 röd   -      
07
16:00
sön
16:00    
U-trupp Herr, Linköpings Sporthall
RP IF Linköping - Fjärås HK  -      
07
15:05
sön
15:05    
P14 (Född 2007), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov blå - HK Aranäs P13  -      
07
15:00
sön
15:00    
Dam A, Vikingahallen A
Dam A » 
Skånela IF - HK Aranäs
18  -  22
07
14:30
sön
14:30    
P16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK P16 grön - HK Aranäs blå P16   -      
07
14:00
sön
14:00    
P14 (Född 2007), Partille Arena A
IK Sävehof Röd - HK Aranäs vit  -      
07
14:00
sön
14:00    
U-trupp Dam, Sundsta Sporthall
HK Aranäs Blå - IF Hellton  -      
07
13:55
sön
13:55    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Mölndals HF 2  -      
07
12:20
sön
12:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön - HK Aranäs F11  -      
07
12:20
sön
12:20    
F12 Onsala (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön - HK Aranäs F11  -      
07
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Redbergslids IK Grön  -      
06
16:00
lör
16:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Redbergslids IK
25  -  22
06
14:30
lör
14:30    
Halmstad HF P12 - HK Aranäs P11  -      
06
13:25
lör
13:25    
F13 (Född 2008), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Röd - HK Aranäs vit  -      
06
11:15
lör
11:15    
F13 (Född 2008), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs gul  -      
05
19:15
fre
19:15    
P14 (Född 2007), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs gul  -      
FEBRUARI 2021
 
28
19:50
sön
19:50    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - IFK Skövde HK 2  -      
28
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - HK Farmen  -      
28
16:10
sön
16:10    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - IS Orion  -      
28
16:00
sön
16:00    
Dam A, STIGA Sports Arena A1
Dam A » 
Eskilstuna Guif IF - HK Aranäs
19  -  22
28
15:15
sön
15:15    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - IK Sävehof 2  -      
28
14:40
sön
14:40    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - HK Varberg  -      
28
14:15
sön
14:15    
U-trupp Herr, Arena Skövde C
IFK Skövde HK P16 - HK Aranäs  -      
28
13:30
sön
13:30    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Önnereds HK Grön  -      
28
12:40
sön
12:40    
P16 (Född 2005-2006), Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - HK Aranäs gul P16   -      
28
11:50
sön
11:50    
F14 ( Född 2007) , ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
F13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs svart - Alingsås HK 2  -      
28
10:10
sön
10:10    
F13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Särökometernas HK  -      
28
09:50
sön
09:50    
F14 ( Född 2007) , Partille Arena A
IK Sävehof Grön - HK Aranäs röd  -      
28
09:50
sön
09:50    
F14 ( Född 2007) , Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs gul  -      
28
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Redbergslids IK Vit  -      
27
15:50
lör
15:50    
F14 ( Född 2007) , Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Röd - HK Aranäs blå  -      
27
13:15
lör
13:15    
F16 (Född 2005-2006), Partille Arena A
IK Sävehof 3 - HK Aranäs blå  -      
27
11:50
lör
11:50    
F14 ( Född 2007) , Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs F13  -      
26
19:00
fre
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - IFK Ystad HK
26  -  28
23
19:00
tis
19:00    
Herr A, Helsingborg Arena A
Herr A » 
OV Helsingborg HK - HK Aranäs
26  -  28
 
21
17:00
sön
17:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
HK Aranäs - AIK
31  -  30
21
14:00
sön
14:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - HK S-hof  -      
19
19:00
fre
19:00    
Herr A, STIGA Sports Arena
Herr A » 
Eskilstuna Guif IF - HK Aranäs
23  -  32
16
19:00
tis
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Lugi HF
28  -  31
 
14
11:30
sön
11:30    
Halmstad HF - HK Aranäs  -      
13
15:30
lör
15:30    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Halmstad HF  -      
13
15:00
lör
15:00    
Dam A, Nacka Bollhall
Dam A » 
Nacka HK - HK Aranäs
19  -  40
13
14:30
lör
14:30    
U-trupp Herr, Klämmestorphallen
Mantorps IF HF - Fjärås HK  -      
12
19:00
fre
19:00    
Herr A, Kristianstad Arena
Herr A » 
IFK Kristianstad - HK Aranäs
28  -  22
 
07
18:55
sön
18:55    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs P11 - Särökometernas HK  -      
07
17:55
sön
17:55    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - Särökometernas HK  -      
07
17:55
sön
17:55    
F12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - Särökometernas HK  -      
07
17:00
sön
17:00    
Dam A, Valldahallen
Dam A » 
HK Aranäs - IF Hallby HK
24  -  19
07
15:50
sön
15:50    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - IF Hallby HK 2  -      
07
14:40
sön
14:40    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - HK Aranäs blå P16   -      
07
14:40
sön
14:40    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - HK Aranäs blå P16   -      
07
14:20
sön
14:20    
P14 (Född 2007), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs vit  -      
07
14:00
sön
14:00    
F14 ( Född 2007) , Glänningehallen
HK Hök - HK Aranäs F13  -      
07
14:00
sön
14:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - IFK Karlskrona  -      
07
12:45
sön
12:45    
P14 (Född 2007), Glänningehallen
HK Hök P07 - HK Aranäs P14   -      
07
12:40
sön
12:40    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Kvibergs HK 1  -      
07
12:20
sön
12:20    
F13 (Född 2008), Lerums Arena C
IK Baltichov blå - HK Aranäs vit  -      
07
11:50
sön
11:50    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - HK Varberg  -      
07
11:10
sön
11:10    
F13 (Född 2008), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Gul - HK Aranäs svart  -      
07
11:10
sön
11:10    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Särökometernas HK Blå  -      
07
11:00
sön
11:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Stenungsunds HK Röd  -      
07
10:40
sön
10:40    
P14 (Född 2007), Partillebohallen
IK Sävehof Gul - HK Aranäs gul  -      
07
10:15
sön
10:15    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - HK Aranäs gul  -      
07
10:10
sön
10:10    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Torslanda HK Blå  -      
05
19:00
fre
19:00    
Herr A, Valldahallen
Herr A » 
HK Aranäs - HK Varberg
25  -  24
03
18:00
ons
18:00    
Herr A, Partille Arena A
Herr A » 
IK Sävehof - HK Aranäs
30  -  18
JANUARI 2021
 
31
19:35
sön
19:35    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs F13 - Särökometernas HK  -      
31
18:25
sön
18:25    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - HK Hök  -      
31
18:00
sön
18:00    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - Redbergslids IK P16 röd   -      
31
17:20
sön
17:20    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P14 - IS Orion  -      
31
16:20
sön
16:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - HK Hearts F12  -      
31
16:20
sön
16:20    
F12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - HK Hearts F12  -      
31
15:20
sön
15:20    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs P11 - HK Varberg grön  -      
31
14:15
sön
14:15    
U-trupp Herr, Nolhagahallen
Alingsås HK P16 - HK Aranäs  -      
31
12:40
sön
12:40    
F14 ( Född 2007) , ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs blå  -      
31
12:30
sön
12:30    
F14 ( Född 2007) , Heidhallen, Göteborg
BK Heid - HK Aranäs gul  -      
31
11:30
sön
11:30    
F14 ( Född 2007) , Älvängenhallen
Ale Handbollsförening 1 - HK Aranäs vit  -      
31
11:00
sön
11:00    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Mölndals HF röd  -      
31
10:10
sön
10:10    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Hönö IS  -      
31
09:20
sön
09:20    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Forsgläntans IH
HK Aranäs - HK Varberg  -      
31
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - HK Aranäs blå  -      
30
18:50
lör
18:50    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - Särökometernas HK  -      
30
15:00
lör
15:00    
Dam A, Eslövshallen A
Dam A » 
Eslövs IK - HK Aranäs
31  -  24
30
14:00
lör
14:00    
P16 (Född 2005-2006), Partille Arena B
IK Sävehof 3 - HK Aranäs gul P16   -      
30
13:30
lör
13:30    
F14 ( Född 2007) , Östlyckehallen
Alingsås HK 1 - HK Aranäs röd  -      
30
12:30
lör
12:30    
F13 (Född 2008), Stenstorpshallen
Halmstad HF - HK Aranäs gul  -      
 
24
18:15
sön
18:15    
P16 (Född 2005-2006), Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - HK Aranäs blå P16   -      
24
17:00
sön
17:00    
Dam A, Valldahallen
Dam A » 
HK Aranäs - OV Helsingborg HK
27  -  17
24
16:00
sön
16:00    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Önnereds HK Vit  -      
24
15:10
sön
15:10    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Torslanda HK blå  -      
24
14:15
sön
14:15    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg vit - HK Aranäs P11  -      
24
13:30
sön
13:30    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - IK Baltichov vit  -      
24
12:40
sön
12:40    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Baltichov blå  -      
24
12:10
sön
12:10    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Torslanda HK 2  -      
24
11:50
sön
11:50    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Kärra HF 1  -      
24
11:00
sön
11:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Kungälvs HK Grön  -      
24
10:10
sön
10:10    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - IK Baltichov vit  -      
24
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Mölndals HF röd  -      
23
15:45
lör
15:45    
P14 (Född 2007), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs P14   -      
23
15:30
lör
15:30    
F13 (Född 2008), Torsbohallen
KFUM Trollhättan - HK Aranäs vit  -      
23
15:20
lör
15:20    
F14 ( Född 2007) , Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov blå - HK Aranäs gul  -      
23
15:00
lör
15:00    
F14 ( Född 2007) , Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs F13  -      
23
11:00
lör
11:00    
HK Hearts F11 - HK Aranäs F11  -      
23
11:00
lör
11:00    
HK Hearts F11 - HK Aranäs F11  -      
22
20:10
fre
20:10    
F16 (Född 2005-2006), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK Blå - HK Aranäs blå  -      
22
18:10
fre
18:10    
P14 (Född 2007), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs P13  -      
20
20:10
ons
20:10    
F13 (Född 2008), Kaparehallen, Kungsbacka
HK Aranäs vit - Kärra HF Röd  -      
19
tis
00:00    
Vakant plats - HK Aranäs F16 blå  -      
 
17
17:10
sön
17:10    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - IK Baltichov 1  -      
17
17:00
sön
17:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P14 - HK Varberg  -      
17
16:00
sön
16:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - HK Hylte  -      
17
16:00
sön
16:00    
F12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs F11 - HK Hylte  -      
17
15:00
sön
15:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs P11 - IS Orion  -      
17
14:50
sön
14:50    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - IK Sävehof 3  -      
17
14:40
sön
14:40    
P14 (Född 2007), Hjällsnässkolan, Gråbo
IK Baltichov vit - HK Aranäs vit  -      
17
14:00
sön
14:00    
Dam A, Tyresöhallen
Dam A » 
Tyresö Handboll - HK Aranäs
26  -  26
17
14:00
sön
14:00    
F13 (Född 2008), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Blå - HK Aranäs vit  -      
17
13:00
sön
13:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - Backa HK Vit  -      
17
12:00
sön
12:00    
F14 ( Född 2007) , Stenab Arena
GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs vit  -      
17
10:40
sön
10:40    
F13 (Född 2008), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK röd - HK Aranäs svart  -      
17
10:15
sön
10:15    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs F13 - HK Hearts  -      
17
10:10
sön
10:10    
F13 (Född 2008), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs gul  -      
17
09:40
sön
09:40    
F14 ( Född 2007) , Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Blå - HK Aranäs röd  -      
17
09:00
sön
09:00    
F14 ( Född 2007) , Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - HK Aranäs blå  -      
16
13:30
lör
13:30    
F16 (Född 2005-2006), Alehallen, Halmstad
Halmstad HF - HK Aranäs  -      
16
11:30
lör
11:30    
P16 (Född 2005-2006), Alehallen, Halmstad
Halmstad HF - HK Aranäs  -      
16
10:30
lör
10:30    
P14 (Född 2007), Bollebygdsskolan
Bollebygds AFF - HK Aranäs gul  -      
16
09:00
lör
09:00    
F14 ( Född 2007) , Bollebygdsskolan
Bollebygds AFF - HK Aranäs gul  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Dam A, Valldahallen
Dam A » 
HK Aranäs - GT Söder HK
29  -  19
06
14:00
ons
14:00    
Dam A, Lillekärrshallen Göteborg
Dam A » 
Kärra HF - HK Aranäs
18  -  23
DECEMBER 2020
 
31
tor
00:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Särö Idrottshall 2
Särökometernas HK - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
HK Hearts F12 - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
HK Hylte - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
HK Hylte - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
F12 Onsala (Född 2009), Särö Idrottshall 2
Särökometernas HK - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
HK Hearts F12 - HK Aranäs F11  -      
31
tor
00:00    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs F11 - HK Hearts F11  -      
31
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs F13 - HK Hök  -      
31
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs F13 - HK Varberg  -      
31
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Örnahallen
HK Hylte - HK Aranäs F13  -      
31
tor
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs  -      
31
tor
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - Halmstad HF  -      
31
tor
00:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs P11 - HK Varberg vit  -      
31
tor
00:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs P11  -      
31
tor
00:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs P11  -      
31
tor
00:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön - HK Aranäs P11  -      
31
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs P14   -      
31
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs P14   -      
31
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P14 - HK Hök P07  -      
31
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Särö Idrottshall 1
HK Aranäs P14 - Särökometernas HK  -      
31
tor
00:00    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - Halmstad HF  -      
31
tor
00:00    
P16 (Född 2005-2006), Mellbystrandshallen
HK Hök - HK Aranäs  -      
30
19:00
ons
19:00    
Herr A, Valldahallen
Herr A » 
HK Aranäs - Alingsås HK
26  -  31
 
27
16:00
sön
16:00    
Herr A, Arena Skövde
Herr A » 
IFK Skövde HK - HK Aranäs
24  -  17
 
20
16:50
sön
16:50    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - BK Heid Svart  -      
20
16:45
sön
16:45    
Herr A, Valldahallen
Herr A » 
HK Aranäs - IF Hallby HK
26  -  27
20
16:15
sön
16:15    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - Önnereds HK Svart  -      
20
16:00
sön
16:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Redbergslids IK Blå  -      
20
14:20
sön
14:20    
P12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Sävehof Gul  -      
20
13:15
sön
13:15    
F16 (Född 2005-2006), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF 2 - HK Aranäs blå  -      
20
12:40
sön
12:40    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Stenungsunds HK Röd  -      
20
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Redbergslids IK Blå  -      
20
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul F11 - Redbergslids IK F11 blå   -      
20
11:30
sön
11:30    
P12 Onsala (Född 2009), Partille Arena B
IK Sävehof Vit - HK Aranäs röd  -      
20
11:30
sön
11:30    
P13 (Född 2008), Lerums Arena C
IK Baltichov blå - HK Aranäs gul  -      
20
11:00
sön
11:00    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Baltichov D  -      
20
11:00
sön
11:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs vit  -      
20
10:40
sön
10:40    
P13 (Född 2008), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - HK Aranäs vit  -      
20
10:10
sön
10:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Redbergslids IK Vit  -      
20
09:00
sön
09:00    
P14 (Född 2007), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK röd - HK Aranäs gul  -      
19
18:00
lör
18:00    
P13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - IK Sävehof Blå  -      
19
17:00
lör
17:00    
F13 (Född 2008), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov vit - HK Aranäs svart  -      
19
15:20
lör
15:20    
F14 ( Född 2007) , Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov vit - HK Aranäs röd  -      
19
12:50
lör
12:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov A - HK Aranäs vit  -      
19
12:50
lör
12:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov A - HK Aranäs vit F11   -      
19
12:40
lör
12:40    
P16 (Född 2005-2006), Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - HK Aranäs gul P16   -      
19
11:00
lör
11:00    
F13 (Född 2008), Östlyckehallen
Alingsås HK 1 - HK Aranäs vit  -      
17
19:00
tor
19:00    
Herr A, Ystad Arena
Herr A » 
Ystads IF HF - HK Aranäs
30  -  27
 
13
17:45
sön
17:45    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Redbergslids IK P16 grön   -      
13
17:40
sön
17:40    
P16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK vit - HK Aranäs vit  -      
13
17:00
sön
17:00    
F16 (Född 2005-2006), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 1 - HK Aranäs vit  -      
13
16:35
sön
16:35    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Partille Arena B
IK Sävehof Röd - HK Aranäs vit  -      
13
16:00
sön
16:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Alingsås HK 1  -      
13
15:10
sön
15:10    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Särökometernas HK  -      
13
14:20
sön
14:20    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Baltichov blå  -      
13
14:00
sön
14:00    
F13 (Född 2008), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Blå - HK Aranäs gul  -      
13
13:30
sön
13:30    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Torslanda HK Blå  -      
13
13:10
sön
13:10    
F13 (Född 2008), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Grön - HK Aranäs svart  -      
13
13:10
sön
13:10    
F14 ( Född 2007) , Spekerödshallen
Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit  -      
13
13:05
sön
13:05    
F14 ( Född 2007) , Partillebohallen
IK Sävehof Blå - HK Aranäs blå  -      
13
12:00
sön
12:00    
Dam A, Valldahallen
Dam A » 
HK Aranäs - Kärra HF
27  -  21
13
11:30
sön
11:30    
F14 ( Född 2007) , Örjanhallen
Halmstad HF - HK Aranäs gul  -      
13
11:20
sön
11:20    
F14 ( Född 2007) , Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Svart - HK Aranäs röd  -      
13
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2007), Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit  -      
13
11:00
sön
11:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - HK Varberg  -      
13
11:00
sön
11:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit F11 - HK Varberg  -      
13
10:15
sön
10:15    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - IK Sävehof 3  -      
13
10:00
sön
10:00    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Streteredshallen Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs gul  -      
13
10:00
sön
10:00    
F12 Onsala (Född 2009), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK vit - HK Aranäs blå  -      
13
10:00
sön
10:00    
P14 (Född 2007), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Vit - HK Aranäs P13  -      
12
14:30
lör
14:30    
F14 ( Född 2007) , Örjanhallen
HK Hearts - HK Aranäs F13  -      
12
14:00
lör
14:00    
Dam A, Torslanda Sporthall A
Dam A » 
Torslanda HK - Fjärås HK
  -      
12
12:20
lör
12:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Vit - HK Aranäs gul F11   -      
12
12:20
lör
12:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Vit - HK Aranäs gul  -      
08
19:40
tis
19:40    
P16 (Född 2005-2006), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Halmstad HF 1  -      
08
19:00
tis
19:00    
Herr A, ÖHK-Hallen A
Herr A » 
Önnereds HK - HK Aranäs
27  -  19
 
06
18:20
sön
18:20    
F16 (Född 2005-2006), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Särökometernas HK Svart  -      
06
17:10
sön
17:10    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Halmstad HF  -      
06
16:05
sön
16:05    
P16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK P16 grön - HK Aranäs gul P16   -      
06
16:00
sön
16:00    
P12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs röd - BK Heid Vit  -      
06
15:10
sön
15:10    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Torslanda HK Röd  -      
06
14:20
sön
14:20    
P12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Marks HK  -      
06
14:10
sön
14:10    
U-trupp Herr, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Svart - HK Aranäs  -      
06
14:00
sön
14:00    
Dam A, Farstahallen
Dam A » 
GT Söder HK - HK Aranäs
13  -  24
06
13:25
sön
13:25    
P16 (Född 2005-2006), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 3 - HK Aranäs blå P16   -      
06
12:45
sön
12:45    
P16 (Född 2005-2006), Jönköpings Idrhus D
IF Hallby HK 2 - HK Aranäs vit  -      
06
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - IK Sävehof Svart  -      
06
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul F11 - IK Sävehof Svart  -      
06
11:30
sön
11:30    
P13 (Född 2008), Lerums Arena C
IK Baltichov blå - HK Aranäs vit  -      
06
11:00
sön
11:00    
F12 Onsala (Född 2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - IK Nord  -      
06
10:10
sön
10:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - IK Nord  -      
06
09:20
sön
09:20    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Kungälvs HK Blå  -      
05
19:00
lör
19:00    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - IK Sävehof 3  -      
05
18:50
lör
18:50    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - IK Sävehof Grön  -      
05
18:00
lör
18:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Bollebygds AFF  -      
05
17:30
lör
17:30    
Dam A, Forsgläntans IH
Dam A » 
Fjärås HK - IK Baltichov
  -      
05
17:10
lör
17:10    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Torslanda HK Blå  -      
05
16:30
lör
16:30    
F16 (Född 2005-2006), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov röd - HK Aranäs blå  -      
05
16:20
lör
16:20    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - GF Kroppskultur 1  -      
05
15:30
lör
15:30    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Sävehof Blå  -      
05
14:00
lör
14:00    
P14 (Född 2007), Stenstorpshallen
Halmstad HF - HK Aranäs gul  -      
05
12:30
lör
12:30    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Stenstorpshallen
Halmstad HF - HK Aranäs vit  -      
05
12:30
lör
12:30    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Stenstorpshallen
Halmstad HF - HK Aranäs vit F11   -      
05
10:30
lör
10:30    
F13 (Född 2008), Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - HK Aranäs svart  -      
03
19:00
tor
19:00    
Herr A, Valldahallen
Herr A » 
HK Aranäs - Önnereds HK
23  -  22
02
20:15
ons
20:15    
F16 (Född 2005-2006), Lundby Strand 2 Göteborg
Backa HK Röd - HK Aranäs vit  -      
NOVEMBER 2020
 
29
16:30
sön
16:30    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - IK Sävehof 1  -      
29
14:30
sön
14:30    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Svart - HK Aranäs vit  -      
29
14:20
sön
14:20    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Sävehof Gul  -      
29
13:50
sön
13:50    
F16 (Född 2005-2006), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 2 - HK Aranäs blå  -      
29
13:40
sön
13:40    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Strömstad HK  -      
29
13:30
sön
13:30    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Bollebygds AFF  -      
29
12:55
sön
12:55    
P12 Onsala (Född 2009), ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs röd  -      
29
12:50
sön
12:50    
P16 (Född 2005-2006), ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Svart - HK Aranäs blå P16   -      
29
12:20
sön
12:20    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Torslanda HK 1  -      
29
12:15
sön
12:15    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs  -      
29
11:50
sön
11:50    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - IK Sävehof Gul  -      
29
11:40
sön
11:40    
F16 (Född 2005-2006), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit  -      
29
11:20
sön
11:20    
F14 ( Född 2007) , Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - HK Aranäs vit  -      
29
11:10
sön
11:10    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Önnereds HK Grön  -      
29
11:00
sön
11:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Önnereds HK Grön  -      
29
10:15
sön
10:15    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - Särökometernas HK  -      
29
10:00
sön
10:00    
F14 ( Född 2007) , Angered Arena
Kärra HF 1 - HK Aranäs blå  -      
29
10:00
sön
10:00    
Alingsås HK 1 - HK Aranäs blå  -      
29
09:00
sön
09:00    
F13 (Född 2008), Angered Arena
Kärra HF Röd - HK Aranäs vit  -      
28
16:30
lör
16:30    
Dam A, Varbergs Idrottshall
Dam A » 
HK Varberg - Fjärås HK
  -      
28
15:15
lör
15:15    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - BK Heid  -      
28
14:00
lör
14:00    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Landvetter Idrottshall
Härryda HK vit - HK Aranäs gul  -      
27
19:50
fre
19:50    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - Alingsås HK 2  -      
26
19:30
tor
19:30    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - BK Heid Röd  -      
25
18:00
ons
18:00    
P16 (Född 2005-2006), Partille Arena A
IK Sävehof 2 - HK Aranäs vit  -      
24
19:40
tis
19:40    
F14 ( Född 2007) , Prioritet Serneke Arena B-hall
Kvibergs HK 1 - HK Aranäs röd  -      
24
19:00
tis
19:00    
Herr A, Baltiska Hallen
Herr A » 
HK Malmö - HK Aranäs
32  -  19
24
tis
00:00    
F13 (Född 2008), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs gul  -      
24
tis
00:00    
F13 (Född 2008), Hedenhallen, Hönö
Hönö IS - HK Aranäs svart  -      
24
tis
00:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - KFUM Trollhättan  -      
24
tis
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Alingsås HK 1  -      
24
tis
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Ale Handbollsförening 1  -      
24
tis
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Mölndals HF 1  -      
24
tis
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - IK Baltichov röd  -      
24
tis
00:00    
P14 (Född 2007), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs gul  -      
24
tis
00:00    
P14 (Född 2007), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK blå - HK Aranäs vit  -      
24
tis
00:00    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Önnereds HK Grön  -      
 
22
17:30
sön
17:30    
Herr A, Valldahallen
Herr A » 
HK Aranäs - Ystads IF HF
27  -  30
22
13:00
sön
13:00    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
Fjärås HK - HP Warta
  -      
22
12:30
sön
12:30    
F12 Onsala (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Vit - HK Aranäs blå  -      
22
09:20
sön
09:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Särökometernas HK  -      
22
09:20
sön
09:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit F11 - Särökometernas HK  -      
21
13:00
lör
13:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Sandeklevshallen Göteborg
Kvibergs HK 2 - HK Aranäs gul  -      
21
13:00
lör
13:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Sandeklevshallen Göteborg
Kvibergs HK 2 - HK Aranäs gul F11   -      
19
tor
00:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - HK Aranäs vit  -      
19
tor
00:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Baltichov blå  -      
19
tor
00:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Torslanda HK röd  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Önnereds HK Grön  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Kungälvs HK Blå  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Backa HK Röd  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs gul  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs blå  -      
19
tor
00:00    
F14 ( Född 2007) , Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - HK Aranäs vit  -      
19
tor
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Röd - HK Aranäs vit  -      
19
tor
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Torslanda HK 2  -      
19
tor
00:00    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs F16 blå - Mölndals HF 2  -      
19
tor
00:00    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Kärra HF 1  -      
19
tor
00:00    
P13 (Född 2008), Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - HK Aranäs vit  -      
19
tor
00:00    
P13 (Född 2008), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF 1 - HK Aranäs gul  -      
19
tor
00:00    
P14 (Född 2007), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit  -      
19
tor
00:00    
P14 (Född 2007), ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs gul  -      
19
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Partille Arena A
IK Sävehof 2 - HK Aranäs P13  -      
19
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - HK Aranäs P13  -      
19
tor
00:00    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Redbergslids IK Vit  -      
19
tor
00:00    
P16 (Född 2005-2006), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 2 - HK Aranäs gul P16   -      
19
tor
00:00    
P16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK P16 röd - HK Aranäs blå P16   -      
17
tis
00:00    
F16 (Född 2005-2006), - Ingen arena -
HK Aranäs blå - Vakant plats  -      
16
19:00
mån
19:00    
Herr A, Jönköpings Idrhus E
Herr A » 
IF Hallby HK - HK Aranäs
28  -  26
 
15
15:20
sön
15:20    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Sävehof Svart  -      
15
15:00
sön
15:00    
Dam A, Valldahallen
Dam A » 
HK Aranäs - Eslövs IK
29  -  26
15
13:20
sön
13:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul F11 - Kärra HF Svart  -      
15
12:20
sön
12:20    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Önnereds HK Svart  -      
15
11:20
sön
11:20    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Sävehof Svart  -      
15
09:20
sön
09:20    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs - Halmstad HF  -      
14
11:10
lör
11:10    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Bollebygdsskolan
HK Bollebygd - HK Aranäs vit F11   -      
14
10:00
lör
10:00    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Gul - HK Aranäs vit  -      
12
19:00
tor
19:00    
Herr A, Vallda Idrottshall
Herr A » 
HK Aranäs - IFK Skövde HK
23  -  31
 
08
17:00
sön
17:00    
Dam A, Forsgläntans IH
Dam A » 
Fjärås HK - BK Heid UF
  -      
08
16:00
sön
16:00    
F12 Onsala (Född 2009), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Röd - HK Aranäs blå  -      
08
14:10
sön
14:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Prioritet Serneke Arena A-hall
Kvibergs HK 1 - HK Aranäs gul  -      
08
12:00
sön
12:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Masthuggshallen, Göteborg
IK Nord - HK Aranäs vit  -      
08
11:00
sön
11:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Arenahallen, Mark
Marks HK - HK Aranäs vit F11   -      
08
09:20
sön
09:20    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Kvibergs HK 2  -      
07
17:00
lör
17:00    
Dam A, Jönköpings Idrhus E
Dam A » 
IF Hallby HK - HK Aranäs
20  -  20
07
13:00
lör
13:00    
Alingsås HK 2 - HK Aranäs gul F11   -      
OKTOBER 2020
 
25
18:30
sön
18:30    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs - HK Hearts  -      
25
18:15
sön
18:15    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - Mantorps IF HF27  -  23
25
17:40
sön
17:40    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs - HK Hylte  -      
25
17:30
sön
17:30    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - HK Aranäs gul P16 33  -  32
25
17:30
sön
17:30    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - HK Aranäs gul P16 33  -  32
25
16:20
sön
16:20    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Backa HK Röd19  -  24
25
16:10
sön
16:10    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Önnereds HK Vit  -      
25
16:00
sön
16:00    
Herr A, Kungsbacka Ishall
Herr A » 
HK Aranäs - IK Sävehof
29  -  29
25
16:00
sön
16:00    
P12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Önnereds HK Grön  -      
25
15:45
sön
15:45    
F14 ( Född 2007) , ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs röd13  -  18
25
15:40
sön
15:40    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Vit - HK Aranäs vit  -      
25
15:30
sön
15:30    
F13 (Född 2008), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Svart - HK Aranäs svart15  -  13
25
15:25
sön
15:25    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - IK Baltichov blå21  -  13
25
15:10
sön
15:10    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Önnereds HK svart  -      
25
15:10
sön
15:10    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit P10 - Önnereds HK svart  -      
25
14:20
sön
14:20    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Mölndals HF röd  -      
25
13:30
sön
13:30    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
HK Aranäs - Nacka HK
35  -  19
25
13:30
sön
13:30    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Baltichov C  -      
25
13:30
sön
13:30    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul F11 - IK Baltichov C  -      
25
13:20
sön
13:20    
P16 (Född 2005-2006), ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit22  -  23
25
13:10
sön
13:10    
P13 (Född 2008), Partillebohallen
IK Sävehof Blå - HK Aranäs vit18  -  14
25
13:00
sön
13:00    
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
25
13:00
sön
13:00    
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
25
12:40
sön
12:40    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - Alingsås HK 1  -      
25
12:30
sön
12:30    
F14 ( Född 2007) , Stenab Arena
GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs blå16  -  14
25
12:20
sön
12:20    
P13 (Född 2008), Partillebohallen
IK Sävehof Röd - HK Aranäs gul26  -  7  
25
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - BK Heid Röd  -      
25
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit F11 - BK Heid Röd  -      
25
11:50
sön
11:50    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Torslanda HK röd17  -  28
25
11:40
sön
11:40    
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
25
11:00
sön
11:00    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Baltichov rosa  -      
25
11:00
sön
11:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - IK Sävehof Röd23  -  17
25
10:10
sön
10:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Torslanda HK Röd  -      
25
10:10
sön
10:10    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Mölndals HF röd14  -  19
25
10:00
sön
10:00    
F13 (Född 2008), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs vit9  -  10
25
10:00
sön
10:00    
F14 ( Född 2007) , Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK Röd - HK Aranäs vit14  -  13
25
09:20
sön
09:20    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Mölndals HF vit  -      
25
09:20
sön
09:20    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs röd F10 - Mölndals HF vit  -      
24
17:10
lör
17:10    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - HK Aranäs gul  -      
24
17:10
lör
17:10    
P11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - HK Aranäs gul  -      
24
17:00
lör
17:00    
Dam A, Heidhallen, Göteborg
Dam A » 
BK Heid UF - Fjärås HK
10  -  39
24
17:00
lör
17:00    
U-trupp Dam, Heidhallen, Göteborg
BK Heid UF - Fjärås HK10  -  39
24
16:20
lör
16:20    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs F11 - HK Varberg grön  -      
24
15:30
lör
15:30    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs P11 - Halmstad HF P1220  -  12
24
15:30
lör
15:30    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs - Halmstad  -      
24
15:30
lör
15:30    
P16 (Född 2005-2006), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs11  -  45
24
12:30
lör
12:30    
F16 (Född 2005-2006), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs18  -  15
24
12:30
lör
12:30    
F10 Onsala (Född 2011), Särokometerna
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
24
11:10
lör
11:10    
F13 (Född 2008), Särö Idrottshall 2
Särökometernas HK - HK Aranäs gul14  -  17
24
11:10
lör
11:10    
F10 Onsala (Född 2011), Särökometerna
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
 
18
18:30
sön
18:30    
F12 Onsala (Född 2009), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK blå - HK Aranäs blå  -      
18
18:00
sön
18:00    
U-trupp Herr, Partille Arena
HK S-hof - Fjärås HK23  -  24
18
17:40
sön
17:40    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Kvibergs HK  -      
18
17:00
sön
17:00    
Dam A, Solnahallen
Dam A » 
AIK - HK Aranäs
23  -  35
18
16:50
sön
16:50    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Kungälvs HK Svart24  -  16
18
16:30
sön
16:30    
P14 (Född 2007), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Röd - HK Aranäs P1318  -  33
18
16:10
sön
16:10    
P14 (Född 2007), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs gul24  -  15
18
16:00
sön
16:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - HK Aranäs vit16  -  16
18
16:00
sön
16:00    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - HK Aranäs vit16  -  16
18
15:30
sön
15:30    
P14 (Född 2007), Quist Idrottshall
IK Sävehof Blå - HK Aranäs vit24  -  16
18
15:10
sön
15:10    
P12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Torslanda HK Svart  -      
18
14:25
sön
14:25    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs F13 - Halmstad HF17  -  8  
18
14:20
sön
14:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Torslanda HK röd  -      
18
14:20
sön
14:20    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul F11 - Torslanda HK röd  -      
18
14:10
sön
14:10    
F14 ( Född 2007) , Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs gul10  -  19
18
13:30
sön
13:30    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - BK Heid Röd  -      
18
13:30
sön
13:30    
F16 (Född 2005-2006), Sundsta Sporthall
HK Aranäs - Stenungsunds HK25  -  19
18
13:15
sön
13:15    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - Alingsås HK 225  -  21
18
13:10
sön
13:10    
F11 Onsala (Född 2010), Partille Arena B
IK Sävehof Rosa - HK Aranäs blå  -      
18
12:05
sön
12:05    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - IK Sävehof 232  -  10
18
12:00
sön
12:00    
F11 Onsala (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs röd  -      
18
12:00
sön
12:00    
F11 Onsala (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs röd F10   -      
18
11:50
sön
11:50    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Quist Idrottshall
IK Sävehof Blå - HK Aranäs svart  -      
18
11:30
sön
11:30    
P12 Onsala (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Röd - HK Aranäs blå  -      
18
11:15
sön
11:15    
P16 (Född 2005-2006), Arena Skövde C
IFK Skövde HK 2 - HK Aranäs blå P16 21  -  38
18
11:05
sön
11:05    
F11 Kungsbacka (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs gul  -      
18
11:00
sön
11:00    
F12 Onsala (Född 2009), Halmstad Arena B1
Halmstad HF - HK Aranäs F1112  -  8  
18
10:30
sön
10:30    
F16 (Född 2005-2006), Sundsta Sporthall
Tibro HK - HK Aranäs18  -  21
18
10:00
sön
10:00    
P12 Kungsbacka (Född 2009), Alléhallen, Floda
Baltichov blå - HK Aranäs vit  -      
18
09:00
sön
09:00    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Masthuggshallen, Göteborg
IK Nord - HK Aranäs vit  -      
18
09:00
sön
09:00    
P10 Kungsbacka (Född 2011), Aktiviteten Mölndal
 
- HK Aranäs P9 KBA  -      
18
09:00
sön
09:00    
P10 Onsala (Född 2011), Älvsåkershallen
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
17
18:50
lör
18:50    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Önnereds HK Vit9  -  8  
17
18:40
lör
18:40    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - IFK Skövde HK P1635  -  22
17
18:00
lör
18:00    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IK Sävehof Röd8  -  20
17
17:10
lör
17:10    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Redbergslids IK Grön10  -  4  
17
16:20
lör
16:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - HK Varberg21  -  8  
17
16:00
lör
16:00    
F16 (Född 2005-2006), Sundsta Sporthall
IF Hellton Karlstad - HK Aranäs15  -  16
17
15:30
lör
15:30    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Backa HK Röd17  -  15
17
15:00
lör
15:00    
Herr A, Sparbankshallen A, Varberg
Herr A » 
HK Varberg - HK Aranäs
26  -  22
17
14:00
lör
14:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs vit  -      
17
14:00
lör
14:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs vit F11   -      
17
13:00
lör
13:00    
P11 Onsala (Född 2010), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs  -      
17
12:45
lör
12:45    
HK Hylte - HK Aranäs P1112  -  7  
16
18:40
fre
18:40    
P11 Onsala (Född 2010), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Turkos - HK Aranäs blå  -      
15
19:00
tor
19:00    
Dam A, Lundby Strand 1 Göteborg
Dam A » 
HP Warta - Fjärås HK
21  -  30
15
19:00
tor
19:00    
U-trupp Dam, Lundby Strand 1 Göteborg
HP Warta - Fjärås HK21  -  30
14
20:45
ons
20:45    
U-trupp Dam, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - HK Aranäs gul11  -  20
13
tis
00:00    
Vakant plats - HK Aranäs F16 blå  -      
 
11
19:20
sön
19:20    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - HK Hök F0317  -  27
11
18:30
sön
18:30    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs F11 - HK Varberg vit21  -  3  
11
18:30
sön
18:30    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs F11 - HK Varberg vit21  -  3  
11
18:30
sön
18:30    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
Handbollsklubben Aranäs - HK Varberg  -      
11
18:10
sön
18:10    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs - HK Hylte28  -  24
11
17:15
sön
17:15    
F13 (Född 2008), Quist Idrottshall
IK Sävehof Röd - HK Aranäs vit14  -  18
11
17:00
sön
17:00    
P16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK P16 röd - HK Aranäs gul P16 19  -  23
11
16:50
sön
16:50    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Alingsås HK 218  -  5  
11
16:50
sön
16:50    
P16 (Född 2005-2006), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 1 - HK Aranäs vit24  -  29
11
16:45
sön
16:45    
U-trupp Dam, Forsgläntan
Aranäs Vit - Skövde HF  -      
11
16:00
sön
16:00    
Herr A, Kungsbacka Ishall
Herr A » 
HK Aranäs - IFK Kristianstad
26  -  27
11
15:15
sön
15:15    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P16 - Redbergslids IK P16 grön 28  -  31
11
15:15
sön
15:15    
U-trupp Herr, Nolhagahallen
Alingsås HK - HK Aranäs24  -  32
11
15:10
sön
15:10    
P11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs - Särökometernas HK  -      
11
14:30
sön
14:30    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
HK Aranäs - Eskilstuna Guif IF
21  -  23
11
14:30
sön
14:30    
F14 ( Född 2007) , Quist Idrottshall
IK Sävehof Grön - HK Aranäs röd12  -  24
11
14:20
sön
14:20    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Baltichov blå  -      
11
13:30
sön
13:30    
P11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs svart - Redbergslids IK Vit  -      
11
13:00
sön
13:00    
P13 (Född 2008), ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs vit25  -  16
11
13:00
sön
13:00    
U-trupp Herr, Lunds Idrottshall
HK Farmen - Fjärås HK21  -  25
11
12:50
sön
12:50    
F16 (Född 2005-2006), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF 1 - HK Aranäs vit22  -  17
11
12:40
sön
12:40    
F12 Onsala (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Sävehof Gul  -      
11
12:05
sön
12:05    
P13 (Född 2008), ÖHK Brixlyhallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs gul19  -  12
11
12:00
sön
12:00    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
Fjärås HK - HK Varberg
30  -  18
11
12:00
sön
12:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - HK Varberg30  -  18
11
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Mölndals HF  -      
11
11:50
sön
11:50    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit F11 - Mölndals HF  -      
11
11:30
sön
11:30    
F13 (Född 2008), Lerums Arena C
IK Baltichov röd - HK Aranäs gul12  -  8  
11
11:20
sön
11:20    
Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit  -      
11
11:20
sön
11:20    
F14 ( Född 2007) , Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - HK Aranäs blå  -      
11
11:00
sön
11:00    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Sävehof Grå  -      
11
11:00
sön
11:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Halmstad HF15  -  15
11
10:10
sön
10:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - IK Baltichov gul  -      
11
10:10
sön
10:10    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Önnereds HK Vit22  -  13
11
09:20
sön
09:20    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - IK Sävehof Blå  -      
11
09:20
sön
09:20    
F11 Onsala (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs röd F10 - IK Sävehof Blå  -      
11
09:20
sön
09:20    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - IK Sävehof Röd20  -  15
10
14:10
lör
14:10    
P14 (Född 2007), Partille Arena B
Handbollsklubben Aranäs Gul - Sävehof Gul  -      
09
18:10
fre
18:10    
F11 Kungsbacka (Född 2010), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs  -      
09
18:10
fre
18:10    
F11 Onsala (Född 2010), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs  -      
08
19:00
tor
19:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Blå - HK Aranäs gul F11   -      
08
19:00
tor
19:00    
F12 Kungsbacka (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid Blå - HK Aranäs gul  -      
08
19:00
tor
19:00    
Herr A, Spb Skåne Arena A
Herr A » 
Lugi HF - HK Aranäs
25  -  25
06
19:40
tis
19:40    
P16 (Född 2005-2006), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - IF Hallby HK 228  -  20
 
04
18:15
sön
18:15    
U-trupp Herr, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - RP IF Linköping32  -  24
04
17:00
sön
17:00    
U-trupp Dam, Kungälv Idrottshall
Kungälvs HK - Aranäs Vit  -      
04
16:30
sön
16:30    
P16 (Född 2005-2006), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs gul P16 12  -  27
04
16:00
sön
16:00    
Herr A, Kungsbacka Ishall
Herr A » 
HK Aranäs - Eskilstuna Guif IF
24  -  28
04
15:30
sön
15:30    
U-trupp Herr, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK 1 - HK Aranäs17  -  30
04
15:10
sön
15:10    
P14 (Född 2007), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Kärra HF 115  -  14
04
14:20
sön
14:20    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - Redbergslids IK Vit18  -  19
04
13:50
sön
13:50    
U-trupp Dam, ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK 2 - HK Aranäs gul26  -  24
04
13:30
sön
13:30    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
HK Aranäs - Skånela IF
21  -  26
04
13:30
sön
13:30    
P13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Önnereds HK Grön13  -  18
04
13:20
sön
13:20    
P14 (Född 2007), Partille Arena B
IK Sävehof Gul - HK Aranäs gul33  -  24
04
12:40
sön
12:40    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs röd - Kvibergs HK 116  -  6  
04
11:50
sön
11:50    
F14 ( Född 2007) , Älvsåkershallen
HK Aranäs blå - IK Sävehof Röd23  -  19
04
11:30
sön
11:30    
F14 ( Född 2007) , Partille Arena B
IK Sävehof Blå - HK Aranäs vit8  -  7  
04
11:10
sön
11:10    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Önnereds HK Grön10  -  26
04
11:00
sön
11:00    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs gul - BK Heid Röd12  -  12
04
10:15
sön
10:15    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs P13 - Önnereds HK Vit15  -  21
04
09:50
sön
09:50    
F13 (Född 2008), Partille Arena B
IK Sävehof Gul - HK Aranäs svart11  -  8  
04
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - Kärra HF Gul20  -  18
03
15:00
lör
15:00    
Dam A, Förbohallen Stenkullen
Dam A » 
IK Baltichov - Fjärås HK
24  -  21
03
15:00
lör
15:00    
U-trupp Dam, Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov - Fjärås HK24  -  21
03
14:45
lör
14:45    
P16 (Född 2005-2006), Nordby Supermarkethallen A
Strömstad HK - HK Aranäs blå P16 22  -  28
03
13:15
lör
13:15    
F16 (Född 2005-2006), Partille Arena A
IK Sävehof 3 - HK Aranäs blå18  -  12
03
12:30
lör
12:30    
P16 (Född 2005-2006), Alehallen, Halmstad
Halmstad HF 1 - HK Aranäs vit27  -  21
SEPTEMBER 2020
 
27
17:45
sön
17:45    
P14 (Född 2007), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs - Kärra  -      
27
17:30
sön
17:30    
Herr A, Kungsbacka Ishall
Herr A » 
HK Aranäs - OV Helsingborg HK
32  -  24
27
17:00
sön
17:00    
Dam A, Agnebergshallen
Dam A » 
GF Kroppskultur - HK Aranäs
23  -  30
27
16:25
sön
16:25    
P14 (Född 2007), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs - Önnered  -      
27
15:30
sön
15:30    
P16 (Född 2005-2006), Mimershallen A
Kungälvs HK - HK Aranäs vit16  -  23
27
15:05
sön
15:05    
U-trupp Herr, Forsgläntans IH
HK Aranäs - Kärra HF25  -  31
27
14:30
sön
14:30    
F14 ( Född 2007) , Ale Kulturrum
Ale Handbollsförening 1 - HK Aranäs blå18  -  18
27
13:55
sön
13:55    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - IK Sävehof 215  -  15
27
13:00
sön
13:00    
Dam A, Kungsbacka Ishall
Dam A » 
Fjärås HK - Torslanda HK
21  -  24
27
13:00
sön
13:00    
P16 (Född 2005-2006), Gångsätrahallen
HK Lidköping - HK Aranäs blå19  -  34
27
13:00
sön
13:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Ishall
Fjärås HK - Torslanda HK21  -  24
27
12:45
sön
12:45    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå - Särökometernas HK Blå18  -  14
27
12:30
sön
12:30    
P13 (Född 2008), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - HK Aranäs gul28  -  19
27
12:00
sön
12:00    
F14 ( Född 2007) , Nolhagahallen
Alingsås HK 1 - HK Aranäs röd22  -  14
27
11:30
sön
11:30    
P16 (Född 2005-2006), Mimershallen A
HK Aranäs vit - Torslanda HK Vit23  -  13
27
11:00
sön
11:00    
P14 (Född 2007), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul - Mölndals HF röd22  -  16
27
10:50
sön
10:50    
F13 (Född 2008), Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - HK Aranäs vit13  -  13
27
10:10
sön
10:10    
F14 ( Född 2007) , Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Kärra HF 119  -  12
27
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2008), Forsgläntans IH
HK Aranäs svart - Hönö IS14  -  9  
27
09:00
sön
09:00    
P16 (Född 2005-2006), Gångsätrahallen
Lidingö SK - HK Aranäs blå22  -  25
26
19:00
lör
19:00    
P16 (Född 2005-2006), Mimershallen A
Eslövs HF - HK Aranäs vit19  -  38
26
16:30
lör
16:30    
P16 (Född 2005-2006), Gångsätrahallen
HK Aranäs blå - Skogås HK23  -  28
25
19:30
fre
19:30    
U-trupp Herr, Halmstad Arena A2
HK Drott Halmstad - Fjärås HK24  -  20
24
17:45
tor
17:45    
F16 (Född 2005-2006), Särö Idrottshall 2
Särökometernas HK Svart - HK Aranäs vit26  -  14
24
12:45
tor
12:45    
Herr A, Ystad Arena
Herr A » 
IFK Ystad HK - HK Aranäs
27  -  20
 
20
14:00
sön
14:00    
F16 (Född 2005-2006), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK vit - HK Aranäs gul21  -  19
20
14:00
sön
14:00    
U-trupp Dam, Hammarlunden
IFK Tumba HK - HK Aranäs17  -  26
20
13:40
sön
13:40    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P16 - IFK Skövde HK 221  -  18
20
12:00
sön
12:00    
P13 (Född 2008), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs vit25  -  16
20
11:20
sön
11:20    
P16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Redbergslids IK vit28  -  16
20
10:30
sön
10:30    
U-trupp Herr, GBJ Bygg Arena
Växjö HF - HK Aranäs8  -  31
20
10:10
sön
10:10    
F16 (Född 2005-2006), Forsgläntans IH
HK Aranäs vit - Torslanda HK 118  -  27
20
09:30
sön
09:30    
U-trupp Dam, Hammarlunden
IFK Hammarö - HK Aranäs11  -  28
19
16:00
lör
16:00    
U-trupp Dam, Hammarlunden
HK Aranäs - Skåre HK33  -  6  
19
15:30
lör
15:30    
U-trupp Herr, GBJ Bygg Arena
Åhus Handboll - HK Aranäs15  -  33
15
19:20
tis
19:20    
Dam A, Nolhagahallen
Dam A » 
Alingsås HK - HK Aranäs
20  -  27
14
19:00
mån
19:00    
Herr A, Scandinavium, Göteborg
Herr A » 
Redbergslids IK - HK Aranäs
28  -  29
AUGUSTI 2020
 
30
16:00
sön
16:00    
Dam A, Lillekärshallen
Dam A » 
HK Aranäs - BK Heid
24  -  27
30
13:45
sön
13:45    
U-trupp Dam, Bortahall
Kroppskultur - Handbollsklubben Aranäs  -      
30
10:00
sön
10:00    
Dam A, Lillekärshallen
Dam A » 
HK Aranäs - Önnereds HK
29  -  32
29
16:00
lör
16:00    
Dam A, Lillekärshallen
Dam A » 
HK Aranäs - Kärra HF
32  -  25
29
10:00
lör
10:00    
Dam A, Lillekärshallen
Dam A » 
Kungälvs HK - HK Aranäs
25  -  23
 
12
18:45
ons
18:45    
Dam A, Forsgläntan
Dam A » 
HK Aranäs - BK Heid
26  -  27
11
17:45
tis
17:45    
Dam A, Heidhallen
Dam A » 
BK Heid - HK Aranäs
22  -  24
 
08
13:30
lör
13:30    
Dam A, Forsgläntan
Dam A » 
HK Aranäs - Kungälvs HK
24  -  27
 
Huvudpartners
Partners
B2Bpartners