SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
MAJ 2024
 
26
09:00
sön
09:00    
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Flickor (f - Aranäs Open  -      
26
08:10
sön
08:10    
F9 Åsa (född 2015), Kungsbacka Sporthall A
Handbollsklubben Aranäs - Aranäs Open  -      
26
08:00
sön
08:00    
HK Aranäs (Aranäs Open) -   -      
26
07:30
sön
07:30    
P10 Onsala (född 2014), Inlagsområdet
 
HK Aranäs P9/O (född 2014) - Aranäs Open  -      
25
09:00
lör
09:00    
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Pojkar (fö -   -      
25
09:00
lör
09:00    
Handbollskolan ÅSA, Aranäs Open
 
Åsa killar födda 2015 -   -      
25
09:00
lör
09:00    
P10 Onsala (född 2014), Inlagsområdet
 
HK Aranäs P9/O (född 2014) - Aranäs Open  -      
25
08:00
lör
08:00    
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
25
08:00
lör
08:00    
Parahandboll, Kungsbacka kommun
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
 
04
08:00
lör
08:00    
Parahandboll, Bortahall
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
APRIL 2024
 
28
15:30
sön
15:30    
U-trupp Dam, IFU Arena C
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Svart34  -  29
28
10:15
sön
10:15    
U-trupp Dam, IFU Arena B
Skövde HF 1 - HK Aranäs Vit28  -  21
27
19:30
lör
19:30    
U-trupp Dam, IFU Arena B
HK Aranäs Vit - Önnereds HK 128  -  30
27
14:00
lör
14:00    
U-trupp Dam, IFU Arena E
VästeråsIrsta HF - HK Aranäs Vit19  -  21
26
18:30
fre
18:30    
U-trupp Dam, IFU Arena C
HK Aranäs Vit - Årsta AIK HF21  -  14
 
21
16:30
sön
16:30    
F12 (född 2012), Spekerödskolan Idrottshall
 
Hakefjordens HK - HK Aranäs  -      
 
13
08:00
lör
08:00    
Alingsås (Potatiscupen) - Handbollsklubben Aranäs  -      
10
17:00
ons
17:00    
Handbollskolan ÅSA, Åsa Idrottshall
 
Killar födda 2015-2016 -   -      
 
07
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - HK Skövde32  -  24
01
mån
00:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs F16 Vit - Önnereds HK  -      
MARS 2024
 
29
14:00
fre
14:00    
U-trupp Herr, Arena Skövde C
HK Skövde - Fjärås HK27  -  28
28
19:00
tor
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - HK Malmö
31  -  24
27
19:00
ons
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - Kungälvs HK
  -      
26
18:15
tis
18:15    
U-trupp Dam, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK - HK Aranäs F16 Vit30  -  19
26
18:00
tis
18:00    
U-trupp Herr, Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK - HK Aranäs 125  -  35
25
19:00
mån
19:00    
Herr A, STIGA Sports Arena
Herr A » 
Eskilstuna Guif IF - HK Aranäs
28  -  32
 
24
17:35
sön
17:35    
F11 Åsa (född 2013), Forsgläntan
 
Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013) - Kvibergs Hk  -      
24
17:35
sön
17:35    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Mölndals HF13  -  15
24
17:30
sön
17:30    
Dam A, Lundenhallen
Dam A » 
Örgryte IS - Fjärås HK
  -      
24
16:00
sön
16:00    
P16-15 (Född 2008-2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs Blå19  -  11
24
15:40
sön
15:40    
F13 (Född 2011), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Röd23  -  26
24
15:30
sön
15:30    
P16-15 (Född 2008-2009), Lundby Strand 2 Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs Vit21  -  32
24
15:00
sön
15:00    
P16-15 (Född 2008-2009), Bogesundsskolan Idh
KFUM Ulricehamn - HK Aranäs Blå  -      
24
14:50
sön
14:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - BK Heid Svart  -      
24
14:50
sön
14:50    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - HK Bollebygd  -      
24
14:45
sön
14:45    
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Gul  -      
24
14:15
sön
14:15    
P16-15 (Född 2008-2009), Lundby Strand 2 Göteborg
Kärra HF 1 - HK Aranäs Vit19  -  23
24
13:55
sön
13:55    
F11 Åsa (född 2013), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013) - Särökometernas HK  -      
24
13:55
sön
13:55    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof GUL11  -  19
24
13:45
sön
13:45    
P14 (Född 2010), Nolhagahallen
Alingsås HK Blå - HK Aranäs Vit29  -  35
24
13:30
sön
13:30    
IK Nord - HK Aranäs Gul  -      
24
13:00
sön
13:00    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Kärra HF Gul20  -  32
24
13:00
sön
13:00    
P10 Onsala (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Röd O - Redbergslids IK vit  -      
24
12:35
sön
12:35    
P11 Onsala (född 2013), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Blå  -      
24
12:05
sön
12:05    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs F15 Vit - HK Aranäs Gul19  -  33
24
12:05
sön
12:05    
Aranäs Gul - IK Sävehof PFÖ Röd  -      
24
11:40
sön
11:40    
P12 (född 2012), Heidhallen
HK Aranäs Vit - Kärra HF Röd23  -  19
24
11:15
sön
11:15    
P14 (Född 2010), Nolhagahallen
Kungälvs HK - HK Aranäs Vit25  -  29
24
11:10
sön
11:10    
Aranäs Vit - HK Aranäs Blå Onsala  -      
24
11:10
sön
11:10    
P10 Onsala (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Blå O  -      
24
10:15
sön
10:15    
F10 Kungsbacka (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Backa HK 2  -      
24
09:50
sön
09:50    
P12 (född 2012), Heidhallen
BK Heid Svart - HK Aranäs Vit13  -  18
24
09:20
sön
09:20    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Svart - BK Heid Röd19  -  19
24
09:20
sön
09:20    
F10 Onsala (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Önnereds HK svart  -      
24
09:10
sön
09:10    
 
HP Warta - Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014)  -      
24
09:00
sön
09:00    
F12 (född 2012), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK röd - HK Aranäs Gul  -      
23
17:20
lör
17:20    
F11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Blå - HK Aranäs Vit  -      
23
15:30
lör
15:30    
F11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
Alingsås HK Blå - HK Aranäs Vit  -      
23
14:35
lör
14:35    
F11 Onsala (född 2013), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Rosa - HK Aranäs Röd  -      
23
14:35
lör
14:35    
F13 (Född 2011), Heidhallen
BK Heid Röd - HK Aranäs Blå20  -  20
23
14:00
lör
14:00    
Dam A, Sporthallen Höör
Dam A » 
Höör - Handbollsklubben Aranäs
  -      
23
12:30
lör
12:30    
F9 Onsala (född 2015), Kungsbacka Sporthall A
 
Handbollsklubben Aranäs F8/O (född 2015) - Sammandrag  -      
23
12:30
lör
12:30    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - HK Aranäs Gul0  -  0  
23
12:10
lör
12:10    
F12 (född 2012), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Röd - HK Aranäs Vit  -      
23
12:10
lör
12:10    
F9 Kungsbacka (född 2015), Kungsbacka Sporthall A
Handbollsklubben Aranäs - Handbollsklubben Aranäs  -      
23
11:40
lör
11:40    
P11 Kungsbacka (född 2013), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs Vit  -      
23
11:15
lör
11:15    
F10 Kungsbacka (född 2014), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov vit - HK Aranäs Svart  -      
23
11:05
lör
11:05    
F11 Onsala (född 2013), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Röd - HK Aranäs Blå  -      
23
10:20
lör
10:20    
P11 Kungsbacka (född 2013), Falkenbergs Idrottshall
HP Warta - HK Aranäs Vit  -      
20
19:10
ons
19:10    
U-trupp Dam, Partille Arena A
IK Sävehof 1 - HK Aranäs F16 Vit30  -  23
20
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Amo HK
27  -  28
20
18:15
ons
18:15    
P13 (Född 2011), Åsa Gårdskola Idrottshall
HK Aranäs Turkos - HK Varberg svart24  -  17
19
20:00
tis
20:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F16 Vit - Kärra HF22  -  26
19
19:00
tis
19:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - IK Baltichov22  -  27
19
17:00
tis
17:00    
F11 Onsala (född 2013), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Röd - HK Aranäs Blå  -      
 
17
18:50
sön
18:50    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 2 - Mölndals HF P1630  -  17
17
18:30
sön
18:30    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit  -      
17
18:30
sön
18:30    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit  -      
17
18:15
sön
18:15    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Redbergslids IK Vit20  -  15
17
17:35
sön
17:35    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Röd - Backa HK vit  -      
17
17:30
sön
17:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 1 - Alingsås HK23  -  42
17
16:40
sön
16:40    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HP Warta Vit  -      
17
16:25
sön
16:25    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Torslanda HK Röd20  -  16
17
16:15
sön
16:15    
P10 Onsala (född 2014), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK vit - HK Aranäs Röd O  -      
17
15:45
sön
15:45    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Mölndals HF vit  -      
17
15:30
sön
15:30    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Redbergslids IK Röd24  -  20
17
15:25
sön
15:25    
P12 (född 2012), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Röd - HK Aranäs Vit26  -  29
17
14:35
sön
14:35    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Redbergslids IK Blå26  -  19
17
14:15
sön
14:15    
U-trupp Dam, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - HK Aranäs Vit16  -  19
17
14:10
sön
14:10    
P13 (Född 2011), Ugglums Idrottshall
IK Sävehof 3 - HK Aranäs Turkos14  -  21
17
13:55
sön
13:55    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Röd  -      
17
13:40
sön
13:40    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Baltichov vit18  -  23
17
13:35
sön
13:35    
P12 (född 2012), Lexbyskolan Partille
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Grön19  -  17
17
13:15
sön
13:15    
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Onsala Pojkar (född 2 - Torslanda och Warta  -      
17
13:15
sön
13:15    
P13 (Född 2011), Streteredshallen Mölndal
Mölndals HF - HK Aranäs Gul18  -  11
17
13:00
sön
13:00    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Marks HK Blå  -      
17
12:30
sön
12:30    
F11 Åsa (född 2013), Östlyckehallen Alingsås
Torslanda HK - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
17
12:05
sön
12:05    
P11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Särökometernas HK Svart  -      
17
12:00
sön
12:00    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - BK Heid Röd24  -  17
17
11:50
sön
11:50    
P14 (Född 2010), Arenahallen Mark
Marks HK - HK Aranäs Gul18  -  21
17
11:45
sön
11:45    
F14 (Född 2010), Heidhallen
BK Heid Röd - HK Aranäs Gul17  -  22
17
11:30
sön
11:30    
U-trupp Dam, Lillekärrshallen Göteborg
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Svart23  -  25
17
11:10
sön
11:10    
P10 Onsala (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå O - HK Varberg  -      
17
11:00
sön
11:00    
P14 (Född 2010), Masthuggshallen
IK Nord - HK Aranäs Blå12  -  31
17
10:30
sön
10:30    
F11 Åsa (född 2013), Östlyckehallen Alingsås
Alingsås HK - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
17
10:15
sön
10:15    
 
Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014) - Baltichov  -      
17
10:10
sön
10:10    
Handbollskolan Kungsbacka Pojkar, Minihandbolls festival Varbergs idrottshall
 
Minihandbolls festival i Varberg - Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Pojkar (fö  -      
17
10:05
sön
10:05    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Backa HK röd18  -  26
17
10:00
sön
10:00    
F12 (född 2012), Vårgårda Sporthall
Vårgårda IK - HK Aranäs Blå  -      
17
09:55
sön
09:55    
F10 Onsala (född 2014), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK 2 - HK Aranäs Blå  -      
17
09:20
sön
09:20    
HK Aranäs Svart - IK Sävehof Ö Grön  -      
16
19:00
lör
19:00    
U-trupp Dam, Lillekärrshallen Göteborg
Skuru IK - HK Aranäs Vit17  -  25
16
18:20
lör
18:20    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Vit9  -  25
16
15:15
lör
15:15    
U-trupp Dam, Lillekärrshallen Göteborg
HK Aranäs Vit - Höörs HK H 6529  -  24
16
15:00
lör
15:00    
F16-15 (Född 2008-2009), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Vit - HK Aranäs Blå15  -  15
16
15:00
lör
15:00    
P13 (Född 2011), Varbergs Idrottshall
HK Varberg svart - HK Aranäs Vit10  -  20
16
13:00
lör
13:00    
F16-15 (Född 2008-2009), Ugglums Idrottshall
HK Aranäs Vit - HK Country Röd24  -  18
16
12:30
lör
12:30    
F14 (Född 2010), Mölnlycke Idrottshall A
Härryda HK vit - HK Aranäs Svart8  -  23
16
12:00
lör
12:00    
Parahandboll, Kungsbacka Sporthall A
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
16
10:10
lör
10:10    
F10 Kungsbacka (född 2014), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK vit - HK Aranäs Gul  -      
15
19:00
fre
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - Kristianstad HK
  -      
15
19:00
fre
19:00    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Vit - HF Orust17  -  19
12
19:15
tis
19:15    
U-trupp Herr, Jönköpings Idrottshus D
IF Hallby HK - HK Aranäs 111  -  38
 
10
17:35
sön
17:35    
P14 (Född 2010), Forsgläntan
HK Aranäs Blå - IK Baltichov vit17  -  18
10
17:05
sön
17:05    
F11 Onsala (född 2013), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Röd - HK Aranäs Blå  -      
10
17:05
sön
17:05    
P12 (född 2012), Brandservicehallen (ÖHK))
Önnereds HK VIT - Handbollsklubben Aranäs25  -  15
10
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Arenahallen Mark
Marks HK - HK Aranäs 223  -  33
10
16:40
sön
16:40    
F14 (Född 2010), Forsgläntans IH
HK Aranäs Svart - IK Baltichov vit17  -  26
10
16:10
sön
16:10    
F16-15 (Född 2008-2009), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Röd - HK Aranäs Blå14  -  20
10
15:45
sön
15:45    
F14 (Född 2010), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Härryda HK vit24  -  14
10
14:50
sön
14:50    
P13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Turkos - Särökometernas HK14  -  24
10
13:55
sön
13:55    
P13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg svart16  -  11
10
13:55
sön
13:55    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Borås HK 8424  -  14
10
13:35
sön
13:35    
F13 (Född 2011), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 4 - HK Aranäs Röd10  -  34
10
13:15
sön
13:15    
F14 (Född 2010), Kvibergs Sporthall A
Kvibergs HK röd - HK Aranäs Röd19  -  16
10
13:00
sön
13:00    
P13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - IK Sävehof 322  -  23
10
12:30
sön
12:30    
P14 (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
HK Aranäs Vit - HK Country Röd29  -  25
10
11:45
sön
11:45    
P12 (född 2012), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Gul - HK Aranäs Gul22  -  17
10
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Vit24  -  22
10
11:00
sön
11:00    
U-trupp Dam, Rimnershallen A
GF Kroppskultur - Grön - HK Aranäs Gul22  -  23
10
10:15
sön
10:15    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Byttorps IF Grön  -      
10
09:00
sön
09:00    
F9 Åsa (född 2015), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs - Sammandrag hemmaplan  -      
10
09:00
sön
09:00    
Aranäs - Handbollsfestival  -      
10
09:00
sön
09:00    
Handbollskolan ÅSA, Mölndal Aktiviteten
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
10
09:00
sön
09:00    
P9 Onsala (född 2015), Mölndal Aktiviteten
 
Mölndal m.fl. - HK Aranäs Blå  -      
09
18:45
lör
18:45    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof 122  -  20
09
17:15
lör
17:15    
Dam A, Kungsbacka Sporthall B
Dam A » 
Fjärås HK - Kometerna
  -      
09
15:45
lör
15:45    
P14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
HK Aranäs Gul - Redbergslids IK 118  -  19
09
15:00
lör
15:00    
U-trupp Herr, Agnebergshallen
GF Kroppskultur - Fjärås HK28  -  33
09
14:30
lör
14:30    
F13 (Född 2011), Rimnershallen A
GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs Blå14  -  19
09
14:05
lör
14:05    
F16-15 (Född 2008-2009), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 2 - HK Aranäs Vit22  -  22
09
13:30
lör
13:30    
P16-15 (Född 2008-2009), Trädgårdsstadens Idrottshall Skövde
HK Aranäs Vit - IK Baltichov Blå23  -  17
09
12:15
lör
12:15    
P16-15 (Född 2008-2009), Trädgårdsstadens Idrottshall Skövde
IFK Skövde HK Blå - HK Aranäs Vit23  -  14
08
19:00
fre
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - IK Sävehof
37  -  37
08
18:30
fre
18:30    
Handbollskolan Kungsbacka Pojkar, Kungsbacka Sporthall A
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Pojkar (fö -   -      
06
19:00
ons
19:00    
Dam A, ÖHK hallen
Dam A » 
Önnereds HK - Handbollsklubben Aranäs
  -      
06
18:30
ons
18:30    
Parahandboll, Bortahall
Önnere - Handbollsklubben Aranäs  -      
04
19:00
mån
19:00    
Herr A, ÖHK-Hallen A
Herr A » 
Önnereds HK - HK Aranäs
36  -  25
 
03
18:30
sön
18:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 1 - Önnereds HK 120  -  31
03
17:35
sön
17:35    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - IK Baltichov blå23  -  14
03
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - HK S-hof28  -  24
03
16:40
sön
16:40    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Kärra HF Gul15  -  14
03
16:40
sön
16:40    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - IK Sävehof Ljusblå20  -  11
03
16:00
sön
16:00    
F11 Kungsbacka (född 2013), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK Svart - HK Aranäs Gul  -      
03
15:45
sön
15:45    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - BK Heid Röd  -      
03
15:15
sön
15:15    
P14 (Född 2010), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Gotte - HK Aranäs Vit25  -  24
03
15:00
sön
15:00    
P13 (Född 2011), Särö Idrottshall 1
Särökometernas HK - HK Aranäs Vit17  -  15
03
14:50
sön
14:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Borås Handbollsklubb 84  -      
03
14:50
sön
14:50    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - HK Varberg svart20  -  24
03
14:05
sön
14:05    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - Önnereds HK Svart23  -  16
03
14:00
sön
14:00    
F14 (Född 2010), Stora Höga Arena
Stenungsunds HK 1 - HK Aranäs Vit25  -  22
03
13:55
sön
13:55    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Svart  -      
03
13:55
sön
13:55    
P10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd O - HP Warta 2  -      
03
13:35
sön
13:35    
P11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Vit - HK Aranäs Gul  -      
03
13:35
sön
13:35    
P11 Onsala (född 2013), Quist Idrottshall
IK Sävehof Vit - HK Aranäs Blå  -      
03
13:25
sön
13:25    
P14 (Född 2010), Torslanda Sporthall A
Mölndals HF 1 - HK Aranäs Vit28  -  35
03
13:10
sön
13:10    
F14 (Född 2010), Ugglums Idrottshall Partille
IK Sävehof 3 - HK Aranäs Svart13  -  20
03
13:10
sön
13:10    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Blå23  -  24
03
13:00
sön
13:00    
F11 Åsa (född 2013), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013) - HK Varberg  -      
03
13:00
sön
13:00    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
 
Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014) - HK Torslanda Rosa  -      
03
12:00
sön
12:00    
F14 (Född 2010), Stora Höga Arena
IK Sävehof 2 - HK Aranäs Vit20  -  19
03
11:45
sön
11:45    
P11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
HK Varberg vit - HK Aranäs Gul  -      
03
11:45
sön
11:45    
P13 (Född 2011), Partillebohallen
IK Sävehof 3 - HK Aranäs Gul18  -  24
03
11:30
sön
11:30    
P13 (Född 2011), Bollebygdsskolan
HK Bollebygd Vit - HK Aranäs Turkos35  -  17
03
11:10
sön
11:10    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Kärra HF Svart  -      
03
10:15
sön
10:15    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Varberg grön  -      
03
10:15
sön
10:15    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Röd22  -  14
03
10:00
sön
10:00    
BK Heid - HK Aranäs Blå O  -      
03
09:55
sön
09:55    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Kärra HF 120  -  24
03
09:20
sön
09:20    
F11 Åsa (född 2013), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013) - IK Baltichov vit  -      
03
09:20
sön
09:20    
F10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Torslanda HK vit  -      
03
09:00
sön
09:00    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - BK Heid Röd16  -  20
03
09:00
sön
09:00    
BK Heid Röd - HK Aranäs Svart  -      
02
18:20
lör
18:20    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F16 Vit - Alingsås HK 132  -  40
02
15:40
lör
15:40    
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Vit23  -  22
02
14:20
lör
14:20    
Backa HK röd - HK Aranäs Vit19  -  19
02
14:00
lör
14:00    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Kungälvs HK Vit20  -  20
02
13:30
lör
13:30    
Dam A, Örnahallen
Dam A » 
HK Hylte - Fjärås HK
  -      
02
12:40
lör
12:40    
P10 Kungsbacka (född 2014), Frontbilarhallen (Torslanda C)
Torslanda HK Röd - Aranäs Gul  -      
02
12:15
lör
12:15    
P10 Kungsbacka (född 2014), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - Aranäs Vit  -      
02
11:55
lör
11:55    
F12 (född 2012), Angered Arena
Kärra HF Svart - HK Aranäs Gul  -      
02
11:50
lör
11:50    
P16-15 (Född 2008-2009), Alléhallen Floda
HK Aranäs Blå - Marks HK Blå26  -  20
02
11:15
lör
11:15    
F14 (Född 2010), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov vit - HK Aranäs Gul22  -  18
02
10:00
lör
10:00    
P16-15 (Född 2008-2009), Alléhallen Floda
IK Baltichov Vit - HK Aranäs Blå18  -  17
FEBRUARI 2024
 
28
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - IF Hallby HK
26  -  26
28
18:30
ons
18:30    
U-trupp Dam, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK - HK Aranäs Gul15  -  26
27
19:00
tis
19:00    
F13 (Född 2011), Alströmerhallen, Alingsås
Alingsås HK Blå - HK Aranäs Blå23  -  17
 
25
17:40
sön
17:40    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Turkos - Önnereds HK Svart19  -  23
25
17:30
sön
17:30    
P14 (Född 2010), Nolhagahallen
Alingsås HK Vit - HK Aranäs Blå24  -  23
25
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - Kärra HF32  -  24
25
16:45
sön
16:45    
BK Heid Svart - HK Aranäs Blå21  -  15
25
16:45
sön
16:45    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - HK Bollebygd Vit12  -  25
25
16:40
sön
16:40    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg grön18  -  13
25
16:00
sön
16:00    
Herr A, Sparbanken Skåne Arena A
Herr A » 
Lugi HF - HK Aranäs
25  -  26
25
15:50
sön
15:50    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Särökometernas HK9  -  16
25
15:45
sön
15:45    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - BK Heid Röd  -      
25
14:55
sön
14:55    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Svart - IK Sävehof 527  -  13
25
14:50
sön
14:50    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Kvibergs Handbollsklubb Röd  -      
25
14:40
sön
14:40    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 1 - IK Sävehof 132  -  35
25
14:00
sön
14:00    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof 314  -  13
25
13:55
sön
13:55    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Marks HK  -      
25
13:20
sön
13:20    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs F16 Vit - Torslanda HK 128  -  21
25
13:00
sön
13:00    
P11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - IK Sävehof Gul  -      
25
12:40
sön
12:40    
F11 Kungsbacka (född 2013), Kvibergs Sporthall A
HK Aranäs Vit - HK Varberg  -      
25
12:40
sön
12:40    
F11 Onsala (född 2013), Partille Arena B
IK Sävehof Vit - HK Aranäs Blå  -      
25
12:40
sön
12:40    
F11 Åsa (född 2013), Rosendalshallen A
 
Redbergslid Ik vit - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
25
12:05
sön
12:05    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - IK Baltichov blå  -      
25
11:45
sön
11:45    
BK Heid Blå - HK Aranäs Röd  -      
25
11:45
sön
11:45    
F14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 4 - HK Aranäs Röd15  -  20
25
11:45
sön
11:45    
F10 Kungsbacka (född 2014), Quist Idrottshall
 
Sävehof - HK Aranäs Gul F9/K (född 2014)  -      
25
11:45
sön
11:45    
F10 Kungsbacka (född 2014), Quist Idrottshall
IK Sävehof VF Svart - HK Aranäs Gul  -      
25
11:10
sön
11:10    
Aranäs Gul - Redbergslid IK blå  -      
25
10:50
sön
10:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Kvibergs Sporthall A
Kvibergs HK - HK Aranäs Vit  -      
25
10:50
sön
10:50    
F11 Åsa (född 2013), Rosendalshallen A
 
Alingsås Hk blå - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
25
10:30
sön
10:30    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Habo HK 118  -  24
25
10:15
sön
10:15    
P10 Onsala (född 2014), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå O - Önnereds HK grön  -      
25
10:00
sön
10:00    
F13 (Född 2011), Bollebygdsskolan
HK Bollebygd 1 - HK Aranäs Röd23  -  19
25
09:30
sön
09:30    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Vit23  -  18
25
09:20
sön
09:20    
Aranäs Vit - BK Heid  -      
24
19:40
lör
19:40    
P16-15 (Född 2008-2009), Kavelbro Arena Skövde
HK Country - HK Aranäs Vit20  -  19
24
18:20
lör
18:20    
P16-15 (Född 2008-2009), Kavelbro Arena Skövde
IK Sävehof 1 - HK Aranäs Vit23  -  17
24
17:20
lör
17:20    
P10 Onsala (född 2014), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK vit - HK Aranäs Röd O  -      
24
16:40
lör
16:40    
F16-15 (Född 2008-2009), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF 1 - HK Aranäs Vit21  -  22
24
15:20
lör
15:20    
F16-15 (Född 2008-2009), Lillekärrshallen Göteborg
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Vit18  -  18
24
14:05
lör
14:05    
F14 (Född 2010), ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Röd - HK Aranäs Röd23  -  17
24
14:00
lör
14:00    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
Alingsås HK Blå - HK Aranäs Vit13  -  24
24
11:10
lör
11:10    
Kärra HF Svart - HK Aranäs Blå  -      
24
11:00
lör
11:00    
Handbollskolan Kungsbacka Pojkar, Stenstorpshallen Halmstad
 
Minihandboll i stenstorpshallen Halmstad - Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Pojkar (fö  -      
24
10:15
lör
10:15    
Kärra HF Röd - HK Aranäs Svart  -      
23
20:00
fre
20:00    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Önnereds HK Grön18  -  21
20
18:45
tis
18:45    
P16-15 (Född 2008-2009), Härlandatjärnskolan Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs Vit18  -  18
19
19:00
mån
19:00    
Dam A, Skövde Idrottshall
Dam A » 
Skövde HF - Handbollsklubben Aranäs
  -      
 
18
16:30
sön
16:30    
U-trupp Herr, Idrottens Hus Helsingborg
Helsingborgs HK - Fjärås HK41  -  27
18
13:00
sön
13:00    
Dam A, Rosendalshallen
Dam A » 
Redbergslids IK 2 - Fjärås HK
  -      
17
18:00
lör
18:00    
Herr A, Eriksdalshallen
Herr A » 
Hammarby IF HF - HK Aranäs
34  -  29
 
11
16:15
sön
16:15    
Dam A, Kungsbacka Sporthall B
Dam A » 
Fjärås HK - Önnereds HK 2
  -      
11
15:30
sön
15:30    
 
Handbollsklubben Aranäs - Ale Handboll  -      
10
14:10
lör
14:10    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Redbergslids IK Blå19  -  21
07
19:00
ons
19:00    
Dam A, Partille Arena
Dam A » 
IK Sävehof - Handbollsklubben Aranäs
  -      
07
19:00
ons
19:00    
Herr A, Ystad Arena
Herr A » 
Ystads IF HF - HK Aranäs
39  -  36
07
19:00
ons
19:00    
U-trupp Herr, Eslövshallen A
Eslövs HF - Fjärås HK34  -  29
 
04
17:35
sön
17:35    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Stenungsunds HK 118  -  20
04
17:25
sön
17:25    
F12 (född 2012), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov röd - HK Aranäs Blå  -      
04
17:15
sön
17:15    
P10 Onsala (född 2014), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF - HK Aranäs Blå O  -      
04
17:00
sön
17:00    
U-trupp Dam, Skövde Idrottshall
Skövde HF 1 - HK Aranäs Gul25  -  21
04
16:30
sön
16:30    
Dam A, Varbergs Idrottshall
Dam A » 
HK Varberg - Fjärås HK
  -      
04
16:30
sön
16:30    
P11 Kungsbacka (född 2013), Lundby Strand 2 Göteborg
HP Warta - HK Aranäs Gul  -      
04
16:25
sön
16:25    
F14 (Född 2010), Frontbilarhallen (Torslanda C)
Torslanda HK Vit - HK Aranäs Svart27  -  19
04
16:15
sön
16:15    
P13 (Född 2011), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Vit22  -  18
04
16:00
sön
16:00    
Dam A, Sparbanken Skåne Arena
Dam A » 
LUGI HF - Handbollsklubben Aranäs
  -      
04
15:00
sön
15:00    
IK Nord - HK Aranäs Vit  -      
04
14:50
sön
14:50    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - GF Kroppskultur 2  -      
04
14:50
sön
14:50    
P14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
HK Aranäs Gul - Byttorps IF30  -  27
04
14:40
sön
14:40    
P11 Kungsbacka (född 2013), Lundby Strand 2 Göteborg
Torslanda HK Vit - HK Aranäs Gul  -      
04
14:30
sön
14:30    
F14 (Född 2010), ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Vit13  -  10
04
14:00
sön
14:00    
Marks HK Blå - HK Aranäs Vit  -      
04
14:00
sön
14:00    
F12 (född 2012), Härlandatjärnskolan Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs Gul  -      
04
13:55
sön
13:55    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - IK Baltichov röd  -      
04
13:45
sön
13:45    
HK Varberg grön - HK Aranäs Vit  -      
04
13:35
sön
13:35    
P12 (född 2012), Quist Idrottshall
HK Aranäs Vit - Marks HK Vit27  -  12
04
13:35
sön
13:35    
P14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK 1 - HK Aranäs Gul17  -  30
04
13:20
sön
13:20    
F13 (Född 2011), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Blå - HK Aranäs Blå13  -  18
04
13:00
sön
13:00    
P10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd O - Kärra HF Röd  -      
04
12:05
sön
12:05    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - KFUM IK Ulricehamn  -      
04
12:05
sön
12:05    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
 
Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014) - Sävehof Röd  -      
04
12:00
sön
12:00    
HP Warta Vit - HK Aranäs Vit  -      
04
11:45
sön
11:45    
P12 (född 2012), Quist Idrottshall
IK Sävehof Grön - HK Aranäs Vit19  -  24
04
11:10
sön
11:10    
F10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - IK Sävehof VF Svart  -      
04
11:00
sön
11:00    
P13 (Född 2011), Bollebygdsskolan
HK Bollebygd Vit - HK Aranäs Gul22  -  14
04
10:50
sön
10:50    
F14 (Född 2010), Partillebohallen
IK Sävehof 5 - HK Aranäs Gul23  -  21
04
10:30
sön
10:30    
F9 Onsala (född 2015), Varbergs idrottshall
 
Handbollsklubben Aranäs F8/O (född 2015) - Hanbollsfestival  -      
04
10:15
sön
10:15    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof UP Orange  -      
04
10:15
sön
10:15    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
 
HK Aranäs Gul F9/K (född 2014) - Sävehof  -      
04
10:10
sön
10:10    
F9 Kungsbacka (född 2015), Varbergs idrottshall
Minihandbollssammandrag - Handbollsklubben Aranäs  -      
04
10:00
sön
10:00    
F9 Åsa (född 2015), Prioritet Serneke Arena A-hall
Handbollsklubben Aranäs - Kvibergs HK  -      
04
09:55
sön
09:55    
P11 Onsala (född 2013), Streteredshallen Mölndal
Mölndals HF vit - HK Aranäs Blå  -      
04
09:30
sön
09:30    
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Kungsbacka Pojkar (fö - Minihandbolls turnering   -      
04
09:20
sön
09:20    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Svart - Torslanda HK blå  -      
03
18:05
lör
18:05    
P14 (Född 2010), Frontbilarhallen (Torslanda C)
Torslanda HK Balic - HK Aranäs Vit28  -  23
03
17:00
lör
17:00    
Alingsås HK Vit - HK Aranäs Blå16  -  17
03
16:20
lör
16:20    
F11 Åsa (född 2013), Torslanda Sporthall B
 
Alingsås Hk vit - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
03
16:15
lör
16:15    
P14 (Född 2010), Frontbilarhallen (Torslanda C)
Kärra HF Röd - HK Aranäs Vit17  -  15
03
15:00
lör
15:00    
HK Aranäs Blå - HK Hylte28  -  20
03
14:30
lör
14:30    
F11 Åsa (född 2013), Torslanda Sporthall B
 
Torslanda sporthall B - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
03
13:30
lör
13:30    
U-trupp Dam, Jönköpings Idrottshus C
IF Hallby HK Blå - HK Aranäs F16 Vit30  -  25
03
12:45
lör
12:45    
Parahandboll, Bortahall
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
03
12:00
lör
12:00    
Handbollskolan Onsala Pojkar, Kungsbacka Sporthall A
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK Onsala Pojkar (född 2 -   -      
03
11:45
lör
11:45    
Önnered HK svart - Aranäs Gul  -      
03
10:50
lör
10:50    
Önneröds HK grön - Aranäs Vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
P12 (född 2012), Alströmerhallen
Alingsås HK Vit - HK Aranäs Gul14  -  10
JANUARI 2024
 
31
20:00
ons
20:00    
P14 (Född 2010), Älvängenhallen
Ale Handboll 1 - HK Aranäs Blå31  -  35
31
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - IFK Skövde HK
22  -  22
 
28
20:00
sön
20:00    
U-trupp Herr, Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov 1 - HK Aranäs 226  -  32
28
19:25
sön
19:25    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Röd - BK Heid Svart19  -  13
28
18:50
sön
18:50    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Fjärås HK - IS Orion
  -      
28
18:30
sön
18:30    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Svart - Önnereds HK Svart15  -  20
28
18:20
sön
18:20    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - HK Varberg26  -  28
28
18:10
sön
18:10    
F11 Onsala (född 2013), Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK 3 - HK Aranäs Blå  -      
28
17:35
sön
17:35    
F13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Röd - Alingsås HK Vit22  -  19
28
17:35
sön
17:35    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Torslanda HK Vit22  -  22
28
17:25
sön
17:25    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IFK Skövde HK Blå17  -  14
28
16:40
sön
16:40    
P11 Kungsbacka (född 2013), Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön - HK Aranäs Gul  -      
28
16:40
sön
16:40    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Grön26  -  25
28
16:30
sön
16:30    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Sävehof 220  -  28
28
15:50
sön
15:50    
F10 Kungsbacka (född 2014), ÖHK GBG Brandservicehallen
 
Önnered Vit - Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014) Vit  -      
28
15:45
sön
15:45    
F13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - IK Sävehof 121  -  21
28
13:55
sön
13:55    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Svart27  -  21
28
13:45
sön
13:45    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Baltichov Blå19  -  19
28
13:00
sön
13:00    
P11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Önnereds HK Blå  -      
28
13:00
sön
13:00    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - HK Country Röd28  -  17
28
12:50
sön
12:50    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - HK Country Röd23  -  17
28
12:05
sön
12:05    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Vit14  -  12
28
11:10
sön
11:10    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Vit  -      
28
10:15
sön
10:15    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Grön  -      
28
09:55
sön
09:55    
F11 Onsala (född 2013), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Orange - HK Aranäs Röd  -      
28
09:20
sön
09:20    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Mölndals HF  -      
28
09:20
sön
09:20    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Grön20  -  16
28
09:00
sön
09:00    
 
Handbollsklubben Aranäs HBSK född 2015 - Handbollsfestival i Varberg  -      
28
09:00
sön
09:00    
P9 Onsala (född 2015), Varbergs Idrottshall
 
Varberg m.fl. - HK Aranäs Blå  -      
28
08:45
sön
08:45    
Handbollskolan Kungsbacka Flickor, Kungsbacka Sporthall A
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
27
19:00
lör
19:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F16 Vit - Redbergslids IK 135  -  26
27
19:00
lör
19:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 1 - Kungälvs HK 129  -  28
27
17:30
lör
17:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - IK Lågan 31  -  34
27
15:50
lör
15:50    
P10 Onsala (född 2014), Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - HK Aranäs Röd O  -      
27
15:25
lör
15:25    
P10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
Aranäs Gul - IK Baltichov vit  -      
27
15:00
lör
15:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - Västerås
  -      
27
14:30
lör
14:30    
P10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
 
Aranäs Vit - Mölndals HF  -      
27
13:45
lör
13:45    
P14 (Född 2010), Anderstorps Sporthall
HK Aranäs Gul - Anderstorps SK30  -  18
27
13:35
lör
13:35    
P10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå O - HP Warta 1  -      
27
12:40
lör
12:40    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Blå  -      
27
12:40
lör
12:40    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
 
HK Aranäs Gul F9/K (född 2014) - HK Aranäs Blå  -      
27
12:40
lör
12:40    
F10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Blå  -      
27
12:30
lör
12:30    
P14 (Född 2010), Anderstorps Sporthall
Anderstorps SK - HK Aranäs Gul15  -  22
27
10:10
lör
10:10    
F10 Kungsbacka (född 2014), Partille Arena B
IK Sävehof VF Rosa - HK Aranäs Svart  -      
27
09:30
lör
09:30    
F12 (född 2012), Mölnlycke Idrottshall A
Härryda HK Vit - HK Aranäs Vit  -      
25
19:10
tor
19:10    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Turkos24  -  18
25
19:10
tor
19:10    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Turkos24  -  18
24
18:30
ons
18:30    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs F16 Vit - IK Sävehof 118  -  38
 
21
18:30
sön
18:30    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Turkos - HK Aranäs Gul16  -  20
21
18:30
sön
18:30    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Turkos - HK Aranäs Gul16  -  20
21
17:35
sön
17:35    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit -   -      
21
16:35
sön
16:35    
Dam A, Kungsbacka Sporthall B
Dam A » 
Fjärås HK - Torslanda HK B
  -      
21
16:20
sön
16:20    
P16-15 (Född 2008-2009), Rosendalshallen A Göteborg
HK Aranäs Vit - Kärra HF 122  -  19
21
15:45
sön
15:45    
P10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Röd O - IK Sävehof VU Svart  -      
21
15:30
sön
15:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs 1 - Redbergslids IK31  -  25
21
15:00
sön
15:00    
U-trupp Herr, Arena Skövde C
HK Country - Fjärås HK32  -  31
21
14:50
sön
14:50    
F10 Onsala (född 2014), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - IK Sävehof UP Orange  -      
21
14:35
sön
14:35    
P14 (Född 2010), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Blå20  -  18
21
14:35
sön
14:35    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Marks HK Blå19  -  24
21
14:30
sön
14:30    
F11 Åsa (född 2013), Särö idrottshall 1
 
Särökometernas Hk Blå - Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013)  -      
21
14:05
sön
14:05    
 
HK Önnered - HK Aranäs Gul F9/K (född 2014)  -      
21
14:05
sön
14:05    
Önnereds HK svart - HK Aranäs Gul  -      
21
13:55
sön
13:55    
F10 Kungsbacka (född 2014), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Svart - Särökometernas HK  -      
21
13:10
sön
13:10    
P10 Kungsbacka (född 2014), Lundbyskolans Sporthall B
HP Warta 1 - Aranäs Vit  -      
21
13:00
sön
13:00    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - IK Baltichov blå  -      
21
12:35
sön
12:35    
F14 (Född 2010), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Gul21  -  15
21
12:30
sön
12:30    
F11 Åsa (född 2013), Särö Idrottshall 1
 
Handbollsklubben Aranäs F10/Å (född 2013) - Kvibergs Hk  -      
21
12:20
sön
12:20    
U-trupp Dam, Halmstad Arena A1
HK Aranäs Vit - Backa HK28  -  21
21
12:05
sön
12:05    
P11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - Redbergslids IK Vit  -      
21
12:00
sön
12:00    
F11 Kungsbacka (född 2013), Arenahallen Mark
Marks HK Vit - HK Aranäs Gul  -      
21
11:10
sön
11:10    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Blå0  -  0  
21
11:00
sön
11:00    
F12 (född 2012), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs Gul  -      
21
10:50
sön
10:50    
F10 Kungsbacka (född 2014), Torslanda Sporthall B
 
Torslanda Röd - Handbollsklubben Aranäs F9/K (född 2014)  -      
21
10:15
sön
10:15    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - IK Sävehof Ljusblå  -      
21
10:15
sön
10:15    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - IK Baltichov Vit16  -  12
21
10:00
sön
10:00    
F12 (född 2012), Hestrahallen, Borås
Byttorps IF Vit - HK Aranäs Blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
F13 (Född 2011), Vårgårda Sporthall
Vårgårda IK - HK Aranäs Röd16  -  20
21
09:55
sön
09:55    
F13 (Född 2011), Quist Idrottshall
IK Sävehof 2 - HK Aranäs Blå23  -  21
21
09:20
sön
09:20    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Röd - IK Sävehof Röd  -      
21
09:20
sön
09:20    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - HF Orust19  -  20
20
17:00
lör
17:00    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Mölndals HF 224  -  29
20
15:25
lör
15:25    
F11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
HK Aranäs Vit - Alingsås HK Blå  -      
20
15:00
lör
15:00    
F14 (Född 2010), Nolhagahallen
Alingsås HK Vit - HK Aranäs Röd16  -  17
20
15:00
lör
15:00    
U-trupp Dam, Halmstad Arena A2
HK Aranäs Vit - Stenungsunds HK Röd32  -  26
20
14:00
lör
14:00    
Dam A, Nacka Bollhall
Dam A » 
Skuru IK - Handbollsklubben Aranäs
  -      
20
13:35
lör
13:35    
F11 Kungsbacka (född 2013), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Blå - HK Aranäs Vit  -      
20
12:15
lör
12:15    
P10 Kungsbacka (född 2014), Alströmshallen Alignsås
Alingsås HK Vit - Aranäs Gul  -      
20
11:40
lör
11:40    
U-trupp Dam, Halmstad Arena A2
Kristianstad HK - HK Aranäs Vit26  -  28
20
10:30
lör
10:30    
P12 (född 2012), Angered Arena
HK Aranäs Vit - BK Heid Svart14  -  17
20
09:15
lör
09:15    
P12 (född 2012), Angered Arena
Kärra HF Röd - HK Aranäs Vit19  -  15
16
19:00
tis
19:00    
U-trupp Dam, Rannebergens Sporthall
Kärra HF - HK Aranäs F16 Vit33  -  27
 
14
16:40
sön
16:40    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Alingsås HK Blå  -      
14
16:20
sön
16:20    
F16-15 (Född 2008-2009), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov blå - HK Aranäs Blå15  -  17
14
16:10
sön
16:10    
Dam A, Kviberg
Dam A » 
Kvibergs HK - Fjärås HK
  -      
14
15:45
sön
15:45    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - Mölndals HF röd  -      
14
14:50
sön
14:50    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Röd - BK Heid Vit26  -  16
14
13:55
sön
13:55    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Svart26  -  27
14
13:55
sön
13:55    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Svart26  -  27
14
13:55
sön
13:55    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Grön12  -  25
14
13:10
sön
13:10    
P12 (född 2012), Heidhallen
BK Heid Röd - HK Aranäs Gul16  -  10
14
13:00
sön
13:00    
F13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Blå - HK Aranäs Vit22  -  13
14
13:00
sön
13:00    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg svart  -      
14
12:05
sön
12:05    
F11 Kungsbacka (född 2013), Hjällsnäshallen B, Gråbo
HK Aranäs Vit - Särökometernas HK Blå  -      
14
12:05
sön
12:05    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit20  -  19
14
12:05
sön
12:05    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit20  -  19
14
11:50
sön
11:50    
U-trupp Dam, Särö Idrottshall 2
HK Aranäs F17-19 Väst 2 Västra - Marks HK  -      
14
11:45
sön
11:45    
F16-15 (Född 2008-2009), Skälltorpsskolan Göteborg
HK Aranäs Vit - IK Baltichov vit21  -  24
14
11:10
sön
11:10    
F13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Röd - Mölndals HF vit14  -  18
14
11:10
sön
11:10    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Varberg svart  -      
14
10:50
sön
10:50    
F12 (född 2012), Quist Idrottshall
IK Sävehof Röd - HK Aranäs Vit  -      
14
10:50
sön
10:50    
P14 (Född 2010), Kungälvs idrottshall
HK Aranäs Vit - Alingsås HK Blå21  -  21
14
10:15
sön
10:15    
F11 Kungsbacka (född 2013), Hjällsnäshallen B, Gråbo
IK Baltichov vit - HK Aranäs Vit  -      
14
10:15
sön
10:15    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Röd13  -  12
14
09:55
sön
09:55    
F16-15 (Född 2008-2009), Skälltorpsskolan Göteborg
Backa HK röd - HK Aranäs Vit23  -  28
14
09:30
sön
09:30    
BK Heid Röd - HK Aranäs Blå  -      
14
09:20
sön
09:20    
F12 (född 2012), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - IK Nord  -      
14
09:20
sön
09:20    
U-trupp Dam, Särö Idrottshall 2
HK Aranäs Gul - Backa HK 126  -  21
14
09:20
sön
09:20    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit  -      
14
09:20
sön
09:20    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Vit  -      
14
09:10
sön
09:10    
P13 (Född 2011), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF - HK Aranäs Turkos14  -  25
14
09:00
sön
09:00    
F9 Åsa (född 2015), Masthuggshallen
IK Nord - Handbollsklubben Aranäs  -      
14
09:00
sön
09:00    
P14 (Född 2010), Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK - HK Aranäs Vit18  -  29
13
15:45
lör
15:45    
F14 (Född 2010), Angered Arena
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Vit16  -  27
13
13:55
lör
13:55    
F14 (Född 2010), Angered Arena
Kärra HF Gul - HK Aranäs Vit22  -  13
13
12:30
lör
12:30    
P14 (Född 2010), Varbergs Idrottshall
HK Aranäs Gul - BK Heid Röd29  -  21
13
12:15
lör
12:15    
U-trupp Herr, Nolhagahallen
Alingsås HK - HK Aranäs 129  -  33
13
12:00
lör
12:00    
F11 Onsala (född 2013), Hjälmareds Idrottshall
Alingsås HK Svart - HK Aranäs Röd  -      
13
10:30
lör
10:30    
P14 (Född 2010), Varbergs Idrottshall
HK Varberg svart - HK Aranäs Gul13  -  22
11
19:00
tor
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - Skara HF
  -      
10
19:00
ons
19:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - IF Kristianstad26  -  32
09
20:05
tis
20:05    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 2 - Marks HK44  -  28
09
18:45
tis
18:45    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 1 - IF Hallby HK35  -  17
08
19:00
mån
19:00    
Dam A, Jönköpings Idrottshus
Dam A » 
IF Hallby - Handbollsklubben Aranäs
  -      
08
18:15
mån
18:15    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Stenungsunds HK 128  -  18
 
07
14:00
sön
14:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - Örebro SK HK Herr28  -  34
07
09:00
sön
09:00    
P10 Onsala (född 2014), Lyckehallen B, Skjutsgatan 7, Kinna
Tygrikesnatta - Handbollsklubben Aranäs  -      
06
10:45
lör
10:45    
F9 Åsa (född 2015), Tygrikesnatta
Marks HK - Handbollsklubben Aranäs  -      
05
20:30
fre
20:30    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Fjärås HK - BK Heid B
  -      
05
08:10
fre
08:10    
F9 Kungsbacka (född 2015), Torslandahallen
Torslanda (TAIK-blixten) - Handbollsklubben Aranäs  -      
DECEMBER 2023
 
30
11:00
lör
11:00    
U-trupp Dam, Kviberg 1
HK Aranäs - Önnereds HK  -      
29
20:00
fre
20:00    
U-trupp Dam, Lundbystrand 5
 
HK Aranäs - Kolbotn IL  -      
29
19:00
fre
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - IF Hallby
  -      
29
19:00
fre
19:00    
Herr A, Brinova Arena
Herr A » 
HF Karlskrona - HK Aranäs
27  -  27
29
13:00
fre
13:00    
U-trupp Dam, Lillekärrhallen
Flint Tönsberg - HK Aranäs  -      
28
16:00
tor
16:00    
U-trupp Dam, Kärra Sporthall
 
Fjellhammer IL - HK Aranäs  -      
28
11:00
tor
11:00    
U-trupp Dam, Lillekärrhallen
 
HK Aranäs - Tune IL  -      
27
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Alingsås HK
20  -  20
27
14:00
ons
14:00    
U-trupp Dam, Kviberg 1
HK Aranäs - Skånela IF  -      
 
21
19:00
tor
19:00    
Herr A, Partille Arena A
Herr A » 
IK Sävehof - HK Aranäs
27  -  24
20
20:55
ons
20:55    
U-trupp Herr, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK 1 - HK Aranäs 133  -  32
20
19:00
ons
19:00    
Dam A, Skara Idrottshall
Dam A » 
Skara HF - Handbollsklubben Aranäs
  -      
20
19:00
ons
19:00    
U-trupp Dam, Estrad Alingsås
Alingsås HK 1 - HK Aranäs F16 Vit40  -  20
18
19:35
mån
19:35    
U-trupp Dam, Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK 1 - HK Aranäs Gul22  -  15
18
19:30
mån
19:30    
U-trupp Herr, Mimershallen A Kungälv
Kungälvs HK 1 - HK Aranäs 133  -  31
18
19:00
mån
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - IFK Kristianstad
27  -  35
 
17
17:35
sön
17:35    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Önnereds HK Svart  -      
17
17:35
sön
17:35    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Turkos - Mölndals HF32  -  16
17
16:40
sön
16:40    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Kärra HF Svart  -      
17
16:40
sön
16:40    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - HK Varberg grön28  -  26
17
16:00
sön
16:00    
U-trupp Herr, Linköpings Sporthall
RP IF Linköping - Fjärås HK31  -  30
17
15:45
sön
15:45    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Röd - Önnereds HK Vit  -      
17
15:10
sön
15:10    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - IF Hallby HK23  -  17
17
14:50
sön
14:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Turkos - HK Aranäs Vit  -      
17
14:50
sön
14:50    
F11 Åsa (född 2013), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs - Kärra  -      
17
14:40
sön
14:40    
F14 (Född 2010), Heidhallen
BK Heid Vit - HK Aranäs Röd18  -  19
17
14:30
sön
14:30    
P14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof GRÖN - HK Aranäs Blå16  -  26
17
14:15
sön
14:15    
Handbollsklubben Aranäs - Kärra  -      
17
13:55
sön
13:55    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - IS Orion  -      
17
13:35
sön
13:35    
F14 (Född 2010), Partillebohallen
Skövde HF Röd - HK Aranäs Vit20  -  16
17
13:00
sön
13:00    
F13 (Född 2011), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF vit - HK Aranäs Röd9  -  24
17
13:00
sön
13:00    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Varberg svart  -      
17
13:00
sön
13:00    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IFK Skövde HK Blå24  -  14
17
12:05
sön
12:05    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - IK Sävehof 419  -  9  
17
12:05
sön
12:05    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof Gul21  -  20
17
12:00
sön
12:00    
P16-15 (Född 2008-2009), Lundby A Borås
Borås HK 84 - HK Aranäs Blå10  -  26
17
11:10
sön
11:10    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Grön  -      
17
11:10
sön
11:10    
P16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - GF Kroppskultur 120  -  13
17
10:50
sön
10:50    
P12 (född 2012), Torslanda Sporthall B
HK Aranäs Vit - HK Varberg svart27  -  6  
17
10:45
sön
10:45    
F12 (född 2012), Lundby A Borås
Borås HK 84 - HK Aranäs Blå  -      
17
10:15
sön
10:15    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Kvibergs Handbollsklubb Svart  -      
17
10:15
sön
10:15    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg grön  -      
17
09:55
sön
09:55    
F11 Kungsbacka (född 2013), Quist Idrottshall
IK Sävehof Grön - HK Aranäs Gul  -      
17
09:20
sön
09:20    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Vit  -      
17
09:20
sön
09:20    
P11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Kärra HF Röd  -      
17
09:00
sön
09:00    
F14 (Född 2010), Partillebohallen
IK Sävehof 1 - HK Aranäs Vit15  -  16
17
09:00
sön
09:00    
P12 (född 2012), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Röd - HK Aranäs Vit10  -  20
16
15:35
lör
15:35    
F16-15 (Född 2008-2009), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 1 - HK Aranäs Vit18  -  21
16
15:20
lör
15:20    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - IS Orion23  -  9  
16
13:45
lör
13:45    
F16-15 (Född 2008-2009), Lexbyskolan Partille
Skövde HF Röd - HK Aranäs Vit19  -  30
16
12:30
lör
12:30    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - IK Sävehof GUL16  -  17
15
19:00
fre
19:00    
U-trupp Dam, Stora Höga Arena
Stenungsunds HK 1 - HK Aranäs Gul21  -  25
13
19:00
ons
19:00    
Herr A, Jönköpings Idrottshus E
Herr A » 
IF Hallby HK - HK Aranäs
31  -  31
12
21:15
tis
21:15    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Svart - HK Aranäs Gul24  -  23
12
21:15
tis
21:15    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Svart - HK Aranäs Gul24  -  23
12
17:30
tis
17:30    
Dam A, Heidhallen
Dam A » 
BK Heid B - Fjärås HK
  -      
 
10
19:00
sön
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Fjärås HK - Kvibergs HK
  -      
10
17:35
sön
17:35    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Turkos16  -  21
10
17:35
sön
17:35    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - HK Aranäs Turkos16  -  21
10
17:20
sön
17:20    
P12 (född 2012), Quist Idrottshall
IK Sävehof Ljusblå - HK Aranäs Gul10  -  15
10
17:00
sön
17:00    
F11 Onsala (född 2013), Rimnershallen B
GF Kroppskultur 2 - HK Aranäs Blå  -      
10
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - RP IF Linköping24  -  29
10
16:40
sön
16:40    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - IK Sävehof GRÖN19  -  22
10
15:45
sön
15:45    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Alingsås HK Vit20  -  20
10
14:50
sön
14:50    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Svart12  -  19
10
14:30
sön
14:30    
F16-15 (Född 2008-2009), Quist Idrottshall
IK Sävehof 4 - HK Aranäs Blå19  -  26
10
14:25
sön
14:25    
F14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
HK Aranäs Vit - Kungälvs HK Grön20  -  17
10
13:55
sön
13:55    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Grön23  -  7  
10
13:35
sön
13:35    
P14 (Född 2010), Quist Idrottshall
IK Sävehof RÖD - HK Aranäs Vit29  -  25
10
13:30
sön
13:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs 2 - Härryda HK46  -  19
10
13:05
sön
13:05    
F12 (född 2012), Kvibergs Sporthall A
Kvibergs Handbollsklubb Svart - HK Aranäs Gul  -      
10
13:00
sön
13:00    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Borås HK 84  -      
10
12:40
sön
12:40    
F14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs Vit26  -  22
10
12:20
sön
12:20    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul - Kungälvs HK 131  -  23
10
11:45
sön
11:45    
P14 (Född 2010), Quist Idrottshall
Habo HK - HK Aranäs Vit19  -  22
10
10:15
sön
10:15    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Marks HK Vit27  -  19
10
09:15
sön
09:15    
F9 Onsala (född 2015), Kungsbacka Sporthall A
 
Handbollsklubben Aranäs - Hanbollsfestival  -      
10
09:00
sön
09:00    
F12 (född 2012), Partillebohallen
IK Sävehof Grön - HK Aranäs Vit  -      
10
08:00
sön
08:00    
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
09
16:10
lör
16:10    
U-trupp Herr, Partille Arena B
IK Sävehof 1 - HK Aranäs 128  -  27
09
16:00
lör
16:00    
P11 Onsala (född 2013), Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF Röd - HK Aranäs Blå  -      
09
14:10
lör
14:10    
Handbollsfestival - Handbollsklubben Aranäs  -      
09
13:20
lör
13:20    
U-trupp Dam, Torslanda Sporthall A
Torslanda HK 1 - HK Aranäs F16 Vit16  -  26
09
09:00
lör
09:00    
P10 Onsala (född 2014), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - Handbollsklubben Aranäs  -      
08
19:00
fre
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Ystads IF HF
21  -  33
07
19:10
tor
19:10    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Gul14  -  25
07
19:10
tor
19:10    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs vit - HK Aranäs gul  -      
07
19:10
tor
19:10    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Gul14  -  25
04
19:00
mån
19:00    
U-trupp Dam, Lundby Strand 5 Göteborg
Backa HK 1 - HK Aranäs Gul20  -  18
 
03
18:20
sön
18:20    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Redbergslids IK Vit  -      
03
17:25
sön
17:25    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg svart  -      
03
15:45
sön
15:45    
BK Heid Röd - HK Aranäs Vit19  -  26
03
15:00
sön
15:00    
U-trupp Herr, Kristianstad IH A-hallen
IF Kristianstad - Fjärås HK33  -  24
03
14:40
sön
14:40    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Alingsås HK Vit  -      
03
13:45
sön
13:45    
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Svart  -      
03
13:45
sön
13:45    
P11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul - HK Varberg vit  -      
03
12:30
sön
12:30    
IK Nord - HK Aranäs Vit  -      
03
11:15
sön
11:15    
F12 (född 2012), Nolhagahallen
Alingsås HK Blå - HK Aranäs Blå  -      
03
11:10
sön
11:10    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B (svart matchställ gäller)
HK Aranäs Vit - HK Aranäs Blå20  -  27
03
11:00
sön
11:00    
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Blå  -      
03
10:20
sön
10:20    
P12 (född 2012), Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön - HK Aranäs Gul14  -  18
03
10:15
sön
10:15    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Vårgårda IK20  -  19
03
10:05
sön
10:05    
Önnereds HK Vit - HK Aranäs Röd  -      
03
09:20
sön
09:20    
F11 Kungsbacka (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - IK Sävehof Grön  -      
03
09:20
sön
09:20    
F10 Kungsbacka (född 2014), Sammandrag Aranäs Åsa
 
Sammandrag Aranäs Åsa - F9/K (född 2014)  -      
03
09:00
sön
09:00    
F9 Åsa (född 2015), Forsgläntan
Handbollsklubben Aranäs - Minihandbollssammandrag  -      
03
09:00
sön
09:00    
Handbollskolan ÅSA, Quist Idrottshall Partille
 
Handbollsfestival - Handbollsklubben Aranäs HBSK Åsa (född 2015-2017)  -      
02
17:30
lör
17:30    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs F16 Vit - IF Hallby HK Blå30  -  19
02
14:50
lör
14:50    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs 1 - Torslanda HK30  -  22
02
14:30
lör
14:30    
HK Aranäs Blå - Alingsås HK Vit20  -  21
02
13:55
lör
13:55    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - Kärra HF Gul30  -  18
02
13:00
lör
13:00    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Marks HK24  -  10
02
13:00
lör
13:00    
HK Hylte - HK Aranäs Blå15  -  24
02
10:15
lör
10:15    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IFK Skövde HK Vit26  -  13
02
09:30
lör
09:30    
F11 Åsa (född 2013), Lundby A Borås
Handbollsklubben Aranäs - Borås  -      
02
09:20
lör
09:20    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Önnereds HK Vit23  -  17
NOVEMBER 2023
 
30
21:00
tor
21:00    
Dam A, Torslanda C
 
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs DAM - Torslanda HK B
  -      
 
26
18:00
sön
18:00    
Dam A, Falkenbergs Idrottshall
 
Dam A » 
Fjärås HK - IS Orion
  -      
26
17:30
sön
17:30    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Röd  -      
26
17:00
sön
17:00    
U-trupp Dam, Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK 1 - HK Aranäs F16 Vit21  -  35
26
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - HK Country30  -  29
26
16:35
sön
16:35    
P12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul - Alingsås HK Vit18  -  10
26
15:55
sön
15:55    
Parahandboll, Kungsbacka Sporthall B
Handbollsklubben Aranäs - Kungälvs HK  -      
26
14:20
sön
14:20    
F12 (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Byttorps IF Vit  -      
26
14:00
sön
14:00    
P12 (född 2012), Hyssnahallen
HK Aranäs Vit - IK Sävehof Grön10  -  15
26
13:55
sön
13:55    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - Mölndals HF19  -  18
26
13:00
sön
13:00    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Turkos - HK Aranäs Vit18  -  18
26
13:00
sön
13:00    
P13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Turkos - HK Aranäs Vit18  -  18
26
13:00
sön
13:00    
Parahandboll, Kungsbacka Sporthall B
Handbollsklubben Aranäs - GF Kroppskultur  -      
26
12:30
sön
12:30    
F14 (Född 2010), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Svart19  -  12
26
12:30
sön
12:30    
F16-15 (Född 2008-2009), Rimnershallen A
HK Aranäs Vit - Alingsås HK Blå24  -  13
26
12:05
sön
12:05    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Torslanda HK Röd  -      
26
12:00
sön
12:00    
P12 (född 2012), Hyssnahallen
Marks HK Vit - HK Aranäs Vit15  -  13
26
11:10
sön
11:10    
F11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - Alingsås HK Svart  -      
26
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - Önnereds HK Svart20  -  21
26
10:50
sön
10:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs Gul  -      
26
10:30
sön
10:30    
F16-15 (Född 2008-2009), Rimnershallen A
GF Kroppskultur F-14 - HK Aranäs Vit24  -  22
26
10:15
sön
10:15    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Blå15  -  26
26
10:15
sön
10:15    
P11 Kungsbacka (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit - IS Orion  -      
26
10:00
sön
10:00    
F12 (född 2012), Masthuggshallen
IK Nord - HK Aranäs Gul  -      
26
09:45
sön
09:45    
F13 (Född 2011), Nolhagahallen
Alingsås HK Vit - HK Aranäs Röd21  -  19
26
09:20
sön
09:20    
P11 Onsala (född 2013), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - BK Heid Röd  -      
25
17:25
lör
17:25    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - IK Baltichov blå20  -  22
25
16:20
lör
16:20    
F14 (Född 2010), Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Vit - HK Aranäs Gul19  -  14
25
15:25
lör
15:25    
P11 Kungsbacka (född 2013), Valhalla A Göteborg
HP Warta - HK Aranäs Gul  -      
25
14:20
lör
14:20    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Blå - IK Sävehof 222  -  19
25
14:20
lör
14:20    
P13 (Född 2011), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs Gul22  -  17
25
13:40
lör
13:40    
F14 (Född 2010), Heidhallen
BK Heid Svart - HK Aranäs Röd14  -  19
25
13:35
lör
13:35    
P11 Kungsbacka (född 2013), Valhalla A Göteborg
IK Nord - HK Aranäs Gul  -      
25
13:25
lör
13:25    
Handbollsklubben Aranäs - Önnered   -      
22
19:00
ons
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs - Hammarby IF HF
22  -  29
22
18:30
ons
18:30    
F11 Åsa (född 2013), Kungsbacka Sporthall A
Handbollsklubben Aranäs - Hammarby IF  -      
 
19
17:15
sön
17:15    
F14 (Född 2010), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Blå - HK Aranäs Röd24  -  16
19
16:25
sön
16:25    
F13 (Född 2011), Quist Idrottshall
IK Sävehof 1 - HK Aranäs Blå19  -  19
19
15:45
sön
15:45    
P13 (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Önnereds HK Svart17  -  27
19
15:25
sön
15:25    
Dam A, Kungsbacka Sporthall B
 
Dam A » 
Fjärås HK - HK Varberg
  -      
19
14:50
sön
14:50    
F16-15 (Född 2008-2009), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Redbergslids IK Vit22  -  21
19
14:15
sön
14:15    
P14 (Född 2010), Torslanda Sporthall A
Torslanda HK Dika Mem - HK Aranäs Gul28  -  25
19
13:55
sön
13:55    
HK Aranäs Blå - Alingsås HK Vit16  -  14
19
13:30
sön
13:30    
P12 (född 2012), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Vit - HK Aranäs Gul20  -  22
19
13:00
sön
13:00    
P14 (Född 2010), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF 2 - HK Aranäs Blå19  -  24
19
13:00
sön
13:00    
HK Aranäs Vit - Alingsås HK Blå25  -  21
19
13:00
sön
13:00    
 
Härryda HK - Handbollsklubben Aranäs  -      
19
12:25
sön
12:25    
P14 (Född 2010), Torslanda Sporthall A
Byttorps IF - HK Aranäs Gul19  -  17
19
12:00
sön
12:00    
P14 (Född 2010), Aktiviteten A Mölndal
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Gotte19  -  19
19
11:45
sön
11:45    
F11 Onsala (född 2013), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Röd - HK Aranäs Röd  -      
19
10:50
sön
10:50    
F12 (född 2012), Lerums Arena B
IK Baltichov blå - HK Aranäs Vit  -      
19
10:15
sön
10:15    
HK Aranäs Blå - HK Hylte19  -  13
19
10:00
sön
10:00    
P14 (Född 2010), Aktiviteten A Mölndal
Mölndals HF 1 - HK Aranäs Vit16  -  18
19
09:55
sön
09:55    
F11 Onsala (född 2013), Partillebohallen
IK Sävehof Ljusblå - HK Aranäs Blå  -      
19
09:55
sön
09:55    
P11 Onsala (född 2013), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK Vit - HK Aranäs Blå  -      
19
09:20
sön
09:20    
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Blå21  -  16
19
08:50
sön
08:50    
F9 Kungsbacka (född 2015), Särö idrottshall
Handbollsfestival - Handbollsklubben Aranäs  -      
19
08:00
sön
08:00    
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
18
16:50
lör
16:50    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Svart - Torslanda HK Vit21  -  20
18
15:55
lör
15:55    
F14 (Född 2010), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - IK Sävehof 519  -  15
18
15:15
lör
15:15    
U-trupp Herr, Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK - HK Aranäs 124  -  24
18
14:05
lör
14:05    
F12 (född 2012), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Varberg  -      
18
13:10
lör
13:10    
F11 Kungsbacka (född 2013), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - Marks HK Vit  -      
18
12:30
lör
12:30    
F11 Åsa (född 2013), Förbohallen
Handbollsklubben Aranäs - Ik Baltichov  -      
18
12:15
lör
12:15    
P13 (Född 2011), Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul - HK Bollebygd Vit17  -  18
18
11:00
lör
11:00    
Borås Handbollsklubb 84 - HK Aranäs Vit  -      
18
10:00
lör
10:00    
F13 (Född 2011), Ulricehamn Sim- och Sporthall
KFUM IK Ulricehamn - HK Aranäs Röd  -      
18
09:45
lör
09:45    
F9 Onsala (född 2015), Lundbyhallen B Borås
 
Handbollsfestival - Aranäs F8/Onsala  -      
17
19:30
fre
19:30    
U-trupp Herr, Lillekärrshallen Göteborg
Kärra HF - Fjärås HK25  -  33
15
20:10
ons
20:10    
F13 (Född 2011), Kaparehallen, Kungsbacka
HK Aranäs Blå - Torslanda HK Blå16  -  21
15
19:45
ons
19:45    
F16-15 (Född 2008-2009), Mariedalshallen Varberg
HK Varberg - HK Aranäs Blå16  -  23
15
19:00
ons
19:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Handbollsklubben Aranäs - Höör
  -      
15
19:00
ons
19:00    
Herr A, Arena Skövde
Herr A » 
IFK Skövde HK - HK Aranäs
34  -  32
15
18:15
ons
18:15    
U-trupp Dam, Partille Arena A
IK Sävehof 1 - HK Aranäs F16 Vit37  -  18
 
12
17:35
sön
17:35    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - Kungälvs HK 3  -      
12
17:00
sön
17:00    
U-trupp Dam, ÖHK-Hallen A
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Gul24  -  25
12
17:00
sön
17:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK - Eslövs HF30  -  28
12
16:40
sön
16:40    
F11 Onsala (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Röd - IK Sävehof Orange  -      
12
16:30
sön
16:30    
P14 (Född 2010), Falkenbergs Idrottshall
IS Orion - HK Aranäs Gul10  -  21
12
15:45
sön
15:45    
F12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Härryda HK Vit  -      
12
15:25
sön
15:25    
F14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 5 - HK Aranäs Svart16  -  23
12
15:00
sön
15:00    
Dam A, ÖHK hallen A
 
Dam A » 
Fjärås HK - Önnereds HK 2
  -      
12
15:00
sön
15:00    
P14 (Född 2010), Falkenbergs Idrottshall
BK Heid Röd - HK Aranäs Gul27  -  25
12
15:00
sön
15:00    
P16-15 (Född 2008-2009), Bogesundsskolan Idh
KFUM Ulricehamn - HK Aranäs Blå  -      
12
14:50
sön
14:50    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Kvibergs HK  -      
12
14:30
sön
14:30    
F14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille
IK Sävehof 3 - HK Aranäs Gul28  -  22
12
13:55
sön
13:55    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Varberg svart28  -  18
12
13:35
sön
13:35    
F12 (född 2012), Streteredshallen Mölndal
Mölndals HF - HK Aranäs Gul  -      
12
13:25
sön
13:25    
F13 (Född 2011), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Blå15  -  21
12
12:10
sön
12:10    
P9 Onsala (född 2015), Lillekärrshallen
 
- Aranäs Onsala Blå  -      
12
12:05
sön
12:05    
F16-15 (Född 2008-2009), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - BK Heid Svart15  -  21
12
11:30
sön
11:30    
P16-15 (Född 2008-2009), Varbergs Idrottshall
HK Varberg - HK Aranäs Blå14  -  13
12
11:10
sön
11:10    
F11 Kungsbacka (född 2013), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - HK Varberg  -      
12
11:10
sön
11:10    
P14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå - Ale Handboll 118  -  27
12
11:00
sön
11:00    
P13 (Född 2011), Bollebygdsskolan
HK Bollebygd Vit - HK Aranäs Vit22  -  13
12
10:50
sön
10:50    
F14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille
HK Aranäs Vit - Stenungsunds HK 120  -  21
12
10:40
sön
10:40    
F11 Kungsbacka (född 2013), ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK Grön - HK Aranäs Gul  -      
12
10:15
sön
10:15    
F13 (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - HK Bollebygd 118  -  19
12
10:15
sön
10:15    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit - Torslanda HK Röd22  -  13
12
09:20
sön
09:20    
F14 (Född 2010), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Röd - IK Sävehof 418  -  14
12
09:20
sön
09:20    
P12 (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå - HK Aranäs Gul0  -  0  
12
09:00
sön
09:00    
F11 Åsa (född 2013), Rosendalshallen
 
Handbollsklubben Aranäs -   -      
12
09:00
sön
09:00    
F14 (Född 2010), Lexbyskolan Partille