SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P11 Kungsbacka (född 2012)
Hem
Seniorlag
Dam A
Herr A
Ungdomslag
U-trupp Herr
U-trupp Dam
P16 (Född 2007-2008)
F16 ( Född 2007)
F15 (Född 2008)
F14 (Född 2009)
P14 (Född 2009)
F13 (Född 2010)
P13 (Född 2010)
F12 Kungsbacka (Född 2011)
F12 Onsala (Född 2011)
P12 Kungsbacka (Född 2011)
P12 Onsala (Född 2011)
F11 (född 2012)
P11 Kungsbacka (född 2012)
P11 Onsala (född 2012)
P12 Åsa (född 2011)
F10 Kungsbacka (född 2013)
F10 Onsala (född 2013)
F10 Åsa (född 2013)
P10 Kungsbacka (född 2013)
P10 Onsala (född 2013)
F9 Kungsbacka (född 2014)
F9 Onsala (född 2014)
F9 Åsa (född 2014)
P9 Kungsbacka (född 2014)
P9 Onsala (född 2014)
F8 Kungsbacka (född 2015)
F8 Onsala (född 2015)
P8 Kungsbacka (född 2015)
P8 Onsala (född 2015)
Handbollsskola
Handbollskolan Kungsbacka Flickor
Handbollskolan Kungsbacka Pojkar
Handbollskolan Onsala Flickor
Handbollskolan Onsala Pojkar
Handbollskolan ÅSA
Parahandboll
ARANÄS OPEN 2024
Hummel Sommarhandbollskola 2023
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Seniorlag
Dam A
Herr A
Ungdomslag
U-trupp Herr
U-trupp Dam
P16 (Född 2007-2008)
F16 ( Född 2007)
F15 (Född 2008)
F14 (Född 2009)
P14 (Född 2009)
F13 (Född 2010)
P13 (Född 2010)
F12 Kungsbacka (Född 2011)
F12 Onsala (Född 2011)
P12 Kungsbacka (Född 2011)
P12 Onsala (Född 2011)
F11 (född 2012)
P11 Kungsbacka (född 2012)
P11 Onsala (född 2012)
P12 Åsa (född 2011)
F10 Kungsbacka (född 2013)
F10 Onsala (född 2013)
F10 Åsa (född 2013)
P10 Kungsbacka (född 2013)
P10 Onsala (född 2013)
F9 Kungsbacka (född 2014)
F9 Onsala (född 2014)
F9 Åsa (född 2014)
P9 Kungsbacka (född 2014)
P9 Onsala (född 2014)
F8 Kungsbacka (född 2015)
F8 Onsala (född 2015)
P8 Kungsbacka (född 2015)
P8 Onsala (född 2015)
Handbollsskola
Handbollskolan Kungsbacka Flickor
Handbollskolan Kungsbacka Pojkar
Handbollskolan Onsala Flickor
Handbollskolan Onsala Pojkar
Handbollskolan ÅSA
Parahandboll
ARANÄS OPEN 2024
Hummel Sommarhandbollskola 2023
P11/Kungsbacka (pojkar födda 2012)
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
Säsong 2023/24: Pojkar - P11 Väst
Säsong 2023/24: Pojkar - P11 Väst
2022/2023: P10 Väst Gul
2022/2023: P10 Väst Svart
2020/2021: P9 Svart HFV
OKTOBER 2023
01
13:55
sön
13:55
Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul
- Önnereds HK Vit
11 - 20
11
19:00
ons
19:00
Alströmerhallen, Alingsås
Alingsås HK Vit -
HK Aranäs Gul
8 - 17
14
15:05
lör
15:05
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul
- HK Varberg grön
24 - 16
15
10:25
sön
10:25
Heidhallen
BK Heid Svart -
HK Aranäs Vit
9 - 24
15
12:15
sön
12:15
Heidhallen
HK Aranäs Vit
- Kärra HF Röd
20 - 16
19
18:20
tor
18:20
Älvsåkershallen
HK Aranäs Gul
- IK Sävehof Ljusblå
26 - 11
22
13:35
sön
13:35
Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Gul -
HK Aranäs Gul
30 - 22
29
09:00
sön
09:00
Partillebohallen
IK Sävehof Röd -
HK Aranäs Vit
12 - 24
29
10:50
sön
10:50
Partillebohallen
HK Aranäs Vit
- Önnereds HK Grön
16 - 20
29
17:35
sön
17:35
Forsgläntan
HK Aranäs Gul
- BK Heid Röd
15 - 17
NOVEMBER 2023
12
09:20
sön
09:20
Forsgläntans IH
HK Aranäs Blå -
HK Aranäs Gul
0 - 0
12
10:15
sön
10:15
Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit
- Torslanda HK Röd
22 - 13
12
13:55
sön
13:55
Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit
- HK Varberg svart
28 - 18
19
13:30
sön
13:30
ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Vit -
HK Aranäs Gul
20 - 22
26
12:00
sön
12:00
Hyssnahallen
Marks HK Vit -
HK Aranäs Vit
15 - 13
26
14:00
sön
14:00
Hyssnahallen
HK Aranäs Vit
- IK Sävehof Grön
10 - 15
26
16:35
sön
16:35
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul
- Alingsås HK Vit
18 - 10
DECEMBER 2023
03
10:20
sön
10:20
Varbergs Idrottshall
HK Varberg grön -
HK Aranäs Gul
14 - 18
10
10:15
sön
10:15
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit
- Marks HK Vit
27 - 19
10
13:55
sön
13:55
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit
- IK Sävehof Grön
23 - 7
10
17:20
sön
17:20
Quist Idrottshall
IK Sävehof Ljusblå -
HK Aranäs Gul
10 - 15
17
09:00
sön
09:00
Torslanda Sporthall B
Torslanda HK Röd -
HK Aranäs Vit
10 - 20
17
10:50
sön
10:50
Torslanda Sporthall B
HK Aranäs Vit
- HK Varberg svart
27 - 6
17
12:05
sön
12:05
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Gul
- IK Sävehof Gul
21 - 20
JANUARI 2024
14
10:15
sön
10:15
Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit
- IK Sävehof Röd
13 - 12
14
13:10
sön
13:10
Heidhallen
BK Heid Röd -
HK Aranäs Gul
16 - 10
14
13:55
sön
13:55
Forsgläntans IH
HK Aranäs Vit
- Önnereds HK Grön
12 - 25
20
09:15
lör
09:15
Angered Arena
Kärra HF Röd -
HK Aranäs Vit
19 - 15
20
10:30
lör
10:30
Angered Arena
HK Aranäs Vit
- BK Heid Svart
14 - 17
21
11:10
sön
11:10
Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul
- HK Aranäs Blå
0 - 0
28
12:05
sön
12:05
Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul
- Önnereds HK Vit
14 - 12
FEBRUARI 2024
03
10:00
lör
10:00
Alströmerhallen
Alingsås HK Vit -
HK Aranäs Gul
14 - 10
04
11:45
sön
11:45
Quist Idrottshall
IK Sävehof Grön -
HK Aranäs Vit
19 - 24
04
13:35
sön
13:35
Quist Idrottshall
HK Aranäs Vit
- Marks HK Vit
27 - 12
25
16:40
sön
16:40
Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul
- HK Varberg grön
18 - 13
MARS 2024
03
10:15
sön
10:15
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit
- Torslanda HK Röd
22 - 14
03
14:50
sön
14:50
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Vit
- HK Varberg svart
20 - 24
03
16:40
sön
16:40
Forsgläntans IH
HK Aranäs Gul
- IK Sävehof Ljusblå
20 - 11
10
11:45
sön
11:45
Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Gul -
HK Aranäs Gul
22 - 17
10
17:05
sön
17:05
Brandservicehallen (ÖHK))
Önnereds HK VIT -
Handbollsklubben Aranäs
25 - 15
17
12:00
sön
12:00
Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs Gul
- BK Heid Röd
24 - 17
17
13:35
sön
13:35
Lexbyskolan Partille
HK Aranäs Vit
- Önnereds HK Grön
19 - 17
17
15:25
sön
15:25
Lexbyskolan Partille
IK Sävehof Röd -
HK Aranäs Vit
26 - 29
23
12:30
lör
12:30
Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs Blå -
HK Aranäs Gul
0 - 0
24
09:50
sön
09:50
Heidhallen
BK Heid Svart -
HK Aranäs Vit
13 - 18
24
11:40
sön
11:40
Heidhallen
HK Aranäs Vit
- Kärra HF Röd
23 - 19
Huvudpartners
Partners