SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
DECEMBER 2022
 
07
20:05
ons
20:05    
F14 (Född 2008), Partille Arena B
IK Sävehof 3 - HK Aranäs gul F14  -      
07
20:50
ons
20:50    
F15 ( Född 2007) , Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs F16 vit - IK Baltichov vit  -      
08
19:30
tor
19:30    
P16 (Född 2006-2007), Kungälvs Idrottshall
Kungälvs HK Grön - HK Aranäs vit P16  -      
09
19:00
fre
19:00    
Herr A, Kungsbacka Sporthall A
Herr A » 
HK Aranäs Herrar - Ystads IF HF Herrar
  -      
10
10:30
lör
10:30    
Alingsås HK 3 - HK Aranäs blå F11  -      
10
12:15
lör
12:15    
P13 (Född 2009), Förbohallen Stenkullen
Baltichov blå - HK Aranäs gul P13  -      
10
12:30
lör
12:30    
Handbollsklubben Aranäs - Warta- Minihandboll Sammandrag  -      
10
13:50
lör
13:50    
F15 ( Född 2007) , Idrottens Hus TH 1 Lidk.
HK Lidköping - HK Aranäs vit F15  -      
10
14:00
lör
14:00    
Dam A, Tyresöhallen
Dam A » 
Tyresö Handboll Damer - HK Aranäs Damer
  -      
10
15:30
lör
15:30    
F15 ( Född 2007) , Rimnershallen A
GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs vit F15  -      
10
15:45
lör
15:45    
F14 (Född 2008), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit F14 - Önnereds HK  -      
10
16:00
lör
16:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall A
Dam A » 
Mölndals HF - Fjärås HK Damer
  -      
10
16:00
lör
16:00    
F13 (Född 2009), Nolhagahallen
Alingsås HK 2 - HK Aranäs blå F13  -      
10
16:00
lör
16:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
Mölndals HF - Fjärås HK Damer  -      
10
16:40
lör
16:40    
F14 (Född 2008), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs blå F14 - Kärra HF Svart  -      
10
17:00
lör
17:00    
P11 Kungsbacka (Född 2011), Lundby Strand 2 Göteborg
HP Warta - HK Aranäs vit P11  -      
10
17:35
lör
17:35    
F14 (Född 2008), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs blå F14 F15 - Önnereds HK Svart  -      
11
08:20
sön
08:20    
F10 Onsala (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs blå F10 - IK Sävehof Orange  -      
11
09:00
sön
09:00    
 
- Handbollsklubben Aranäs  -      
11
09:20
sön
09:20    
F10 Kungsbacka (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs blå F10 - IK Sävehof Orange  -      
11
09:20
sön
09:20    
F13 (Född 2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs vit F13 - IK Baltichov vit  -      
11
09:20
sön
09:20    
Handbollskolan ÅSA, Partille Arena
Handbollsklubben Aranäs - Handbollsfestival Sävehof  -      
11
10:00
sön
10:00    
F11 Onsala (Född 2011), Streteredshallen Mölndal
Mölndals HF röd - HK Aranäs röd F11  -      
11
10:15
sön
10:15    
F10 Kungsbacka (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs gul F10 - IK Baltichov vit  -      
11
10:15
sön
10:15    
Alingsås HK 1 - HK Aranäs vit P12  -      
11
10:15
sön
10:15    
P13 (Född 2009), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs vit P13 - IK Sävehof Gul  -      
11
11:00
sön
11:00    
F12 Kungsbacka (Född 2010), Arenahallen, Mark
Marks HK - HK Aranäs gul F12  -      
11
11:10
sön
11:10    
F10 Kungsbacka (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit F10 - IK Sävehof Rosa  -      
11
11:10
sön
11:10    
P12 Kungsbacka (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs gul P12 - HK Aranäs blå P12  -      
11
11:10
sön
11:10    
P12 Onsala (Född 2010), Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs gul P12 - HK Aranäs blå P12  -      
11
11:30
sön
11:30    
F11 Kungsbacka (Född 2011), Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK F11 vit - HK Aranäs lila F11  -      
11
11:40
sön
11:40    
U-trupp Herr, ÖHK Gbg Brandservichallen
Önnereds HK - HK Aranäs vit P19  -      
11
11:55
sön
11:55    
P11 Onsala (Född 2011), Arenahallen, Mark
Marks HK - HK Aranäs röd P11  -      
11
12:05
sön
12:05    
F11 Kungsbacka (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit F11 - Marks HK  -      
11
12:20
sön
12:20    
P10 Kungsbacka (född 2012), Quist Idrottshall
IK Sävehof Röd - HK Aranäs gul P10  -      
11
12:30
sön
12:30    
U10 Åsa (född 2012), Varbergs Idrottshall
HK Varberg svart - HK Aranäs turkos P11  -      
11
12:50
sön
12:50    
F12 Kungsbacka (Född 2010), Arenahallen, Mark
HK Aranäs gul F12 - HK Bollebygd  -      
11
13:00
sön
13:00    
F11 Kungsbacka (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs svart F11 - IK Nord Vit  -      
11
13:10
sön
13:10    
K/O Önnereds HK Svart - HK Aranäs gul F11  -      
11
13:10
sön
13:10    
F11 Onsala (Född 2011), ÖHK WH-hallen
Önnereds HK Svart - HK Aranäs gul F11  -      
11
13:10
sön
13:10    
P10 Onsala (född 2012), Quist Idrottshall
IK Sävehof Gul - HK Aranäs blå P10  -      
11
13:15
sön
13:15    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall A
HK Aranäs vit F19 - Skövde HF 2 F19  -      
11
13:25
sön
13:25    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Onsala HK Herrar - HK Gislaved  -      
11
13:30
sön
13:30    
F12 Onsala (Född 2010), Stora Höga Arena
Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit F12  -      
11
13:55
sön
13:55    
P10 Kungsbacka (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit P10 - Torslanda HK Röd  -      
11
13:55
sön
13:55    
P13 (Född 2009), Heidhallen, Göteborg
BK Heid svart P13 - HK Aranäs blå P13  -      
11
14:50
sön
14:50    
P11 Kungsbacka (Född 2011), Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs gul P11 - Önnereds HK Svart  -      
11
15:00
sön
15:00    
F15 ( Född 2007) , Heidhallen, Göteborg
BK Heid F16 Röd - HK Aranäs F16 vit  -      
11
15:05
sön
15:05    
F15 ( Född 2007) , Rosendalshallen A Göteborg
Redbergslids IK F16 blå - HK Aranäs F16 blå  -      
11
15:30
sön
15:30    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall A
Fjärås HK Herrar - IF Kristianstad  -      
11
15:45
sön
15:45    
P10 Kungsbacka (född 2012), Kungsbacka Sporthall B
Handbollsklubben Aranäs - HK Varberg  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
DECEMBER 2022
 
04
19:10
sön
19:10    
U10 Åsa (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs turkos P11 - HK Varberg grön  -      
04
19:00
sön
19:00    
F15 ( Född 2007) , Attarpshallen A
IFK Bankeryd vit - HK Aranäs F16 vit25  -  16
04
18:15
sön
18:15    
P11 Onsala (Född 2011), Forsgläntans IH
HK Aranäs röd P11 - HK Varberg svart  -      
04
18:00
sön
18:00    
Dam A, Kungsbacka Sporthall B
Dam A » 
Fjärås HK Damer - BK Heid UF
29  -  27
04
18:00
sön
18:00    
U-trupp Dam, Kungsbacka Sporthall B
Fjärås HK Damer - BK Heid UF29  -  27
04
17:20
sön
17:20    
HK Aranäs vit P11 - Kungälvs HK Vit  -      
04
16:25
sön
16:25    
P10 Onsala (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs blå P10 - Alingsås HK 2  -      
04
16:00
sön
16:00    
U-trupp Herr, Kungsbacka Sporthall B
HK Aranäs vit P19 - Kungälvs HK Grön32  -  25
04
15:30
sön
15:30    
P10 Kungsbacka (född 2012), Forsgläntans IH
HK Aranäs gul P10 - IK Baltichov vit25  -  7  
04
15:20
sön
15:20    
P11 Kungsbacka (Född 2011), Förbohallen Stenkullen
IK Baltichov blå - HK Aranäs gul P11  -      

  Fler spelade matcher >>
 
Huvudpartners
Partners